کدام ارز دیجیتال را بخریم؟

اتریوم نیز شاهد رشد عظیمی بودهاست. سرهنگ شهبازیپور گفت: شاکی در تحقیقات مقدماتی اظهار داشت توسط یکی از آشنایان با وبسایتی که تحت عنوان سرمایهگذاری فعالیت میکرد آشنا شدم بنده نیز با اعتماد بیجا و عدم انجام تحقیقات در این زمینه اقدام به عضو شدن در این وبسایت کردم و مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال جهت سرمایهگذاری به حساب متهم و فرد ناشناس دیگری انتقال دادم و قرار شد پس از گذشت یک ماه طی یک نوبت مبالغی به عنوان سود حاصله از سرمایه گذاری پرداخت شود که با گذشت مدتی متوجه شدم وبسایت مذکور از دسترس خارج شده و دیگر فعالیتی ندارد. به گزارش آسیانیوز، عرضه خصوصی نخستین ارز دیجیتال ایرانی و رمزارز بین المللیBZB از طریق سامانه شبکه بومی رمزپایه زر و صرافی بین المللی بایننس از ساعت 8 صبح روز شنبه هشتم خردادماه 1400 در حرم امام هشتم علی ابن موسی الرضا (ع) آغاز می شود. این حساب فقط مکانی برای ذخیره بیت کوین های شماست، دقیقاً مانند کیف پول کارت های اعتباری و اعتباری خود را نگه می دارد. همانطور که می دانید تنوع کیف پول هایی که برای بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال وجود دارند بسیار بالا می باشد.

بازار ارز دیجیتال

با این حال بسیاری از افراد نمی دانند که ارز دیجیتال چیست و چگونه می توان در آن سرمایه گذاری نمود. با توجه به افزایش قیمت دلار و بالا رفتن تورم در ایران بسیاری از افراد قصد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دارند. در دنیای امروز بیشترین ارزی که راجع به آن صحبت می شو چیزی جز بیت کوین نیست ، اما هنوز هم برای بسیاری مردم این ارز شبیه یک معما باقی مانده است. هش در بلاکچین بیت کوین نیاز به رمزنگاری برای محاسبات بلاکچین بیت کوین را تامین میکند. جهانشیری گفت: کارشناسان پلیس فتا استان پس از اخذ اظهارات متهم و بررسی ادله فنی موجود ارتباط بین ارز رمز های سرقت شده و مدارک موجود را کشف واثبات نمودند عامل ایجاد کیف پول با دسترسی به رمز ۲۴ رقمی اقدام به سرقت و فروش بیت کوین ها کرده است. سرهنگ گودرزی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ پس از بررسی های همه جانبه و تلاش بی وقفه برای شناسایی مجرم با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی اطلاعاتی از مجرم به دست آوردند و سرانجام این شیاد اینترنتی شناسایی شد. سه بلاک: برای تراکنشهایی بین 1000 تا 10000 دلار سه بلوک کافی خواهد بود، معمولا اکسچنجها هم سه بلاک برای تراکنشهای برداشت منتظر خواهند ماند.

مدیرعامل مؤسسه برگ رمزپایه اذعان داشت: توکن های بهادار BZB (BARG ZAYTOON BINANCE) و SZR (SMART ZAR) که توسط این مجموعه طراحی و در بخش رمزارزهای دارای پشتوانه صرافی بین المللی باینانس عرضه می گردد از نوع ارزهای دیجیتال مبتنی بر دارایی و با تضمین بیمه بوده و ارزش پایه آنها در داخل کشور از طریق ریال و در خارج کشور از طریق واحد BNB تضمین می شود. این مقام مسئول ادامه داد : شاکی در اظهارات خود عنوان داشت چند وقت پیش در شبکه اجتماعی اینستاگرام با شخصی که مدعی بود در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت میکند، آشنا شده است و متهم پس از جلب اعتماد وی به ایمیل شخصی و رمز عبور و حساب ارز دیجیتال قربانی دسترسی پیدا می کند. یک ارز متمرکز به طور مستقیم تحت نظارت یک نهاد می باشد. سرهنگ جهانشیری با اشاره به انتقال متهم به همراه پرونده به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای گفت: با توجه به ماهیت فضای سایبری توصیه می شود مراقب تبلیغات اغوا کننده فضای سایبر در خصوص کسب درآمد در حوزه ارز رمزها باشند. مدیر عامل برگ رمزپایه افزود : عمده رمزارزهای جهان روا (Crypto Currency) بدون پشتوانه هستند و معمولا میزان عرضه و تقاضا و پذیرش و توسعه کاربری آن در تعیین قیمت آنها نقش دارد و گذشته از ضوابط قانونی و مباحث شرعی آن، عملا سرمایه گذاری در حوزه معاملات آن ریسک بسیار بالایی دارد و صرافی های معتبر دنیا نظیر باینانس در ابتدای ثبت نام شرایط پذیرش ریسک را جزء الزامات آن قرار داده است که البته به دلیل شرایط ایران و عدم امکان پذیرش توسط کاربران ایرانی، عملا دسترسی به صرافی های رمزارز بین المللی نیز سخت گردیده که همین موضوع نیز ریسک موجود را برای کاربران ایرانی دوچندان می کند.

  • هال فینی
  • ریسک شکست
  • هش ریت دستگاه
  • Privacy Coin
  • چگونه ارزهای دیجیتال ارزشمند را شناسایی کنیم؟
  • سرعت بالا و کارمزد کم
  • تعداد گرهها
  • معرفی مفاهیم اولیه و اصطلاحات کاربردی ارزهای دیجیتال

در ادامه، کلیه تجهیزاتی که برای استخراج بیت کوین در مقیاسهای گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند معرفی شدهاند و سپس، نقش هر یک در استخراج بیت کوین تشریح شده است. با توجه به گسترش استفاده و کاربرد ارز دیجیتال باید همگی درباره این ارزهای نوظهور اطلاعات بیشتری داشته باشیم. این مجرمان از بیاطلاعی افراد بهره برده و با اخذ وجه از متقاضیان، به آنها وعده ایجاد حساب ارزهای دیجیتال را میدهند؛ درحالیکه ارزهای دیجیتال بانک نیست که نیاز به افتتاح حساب داشته باشد. ارز دیجیتال مانند بقیه ارز های رایج در دنیاست با این تفاوت که هیچ معادل فیزیکی ندارد. به صورت کلی، استخراج ارز دیجیتال، یعنی فرایند گردآوری کردن ارزهای دیجیتال در ازای پاداش کار تکمیل شده. مجرمان سایبری با تبلیغات اغواکننده و اینکه انتقال ارزهای دیجیتال به خارج از مرزهای هر کشوری به راحتی صورت گرفته و بهترین راه برای سرمایهگذاری در کشورهای دیگر است شهروندان را فریب داده و از آنها کلاهبرداری میکنند. مدیر عامل برگ رمزپایه تصریح کرد: برای ارزهای دارای پشتوانه مجموعه باینانس هیچ کشوری را مسدود نکرده و شهروندان همه کشورها به همه امکانات آن قابلیت دسترسی دارند و شامل تحریم ها نمی شود و این امکان ویژه ای است تا افراد در سطح بین المللی سرمایه گذاری کرده و هر موقعی هم که نیاز داشتند مبلغ پایه را به نرخ تضمین شده دریافت کنند. This article was created with the help of GSA Content Generator Demoversion!