ورود به سایت ثبت شرکت Irsherkat Ssaair+راهنما سامانه ثبت شرکتها

راهنمای ثبت شرکت ها برای فرد تازه کار موضوعی حیاتی است چون عدم اطلاعات کافی درباره این موضوع باعث شکست در ثبت می شود و متقاضی باید تمام مراحل را دوباره طی کند. این موضوع علاوه بر هدر دادن هزینه های صرف شده، وقت فرد را هم تلف می کند. ثبت شرکت بازرگانی برای انجام تجارت های مختلف انجام می شود و می تواند به عنوان هر کدام از شرکت های سهامی خاص، مسئولیت محدود، غیر سهامی و غیره به ثبت برسد. به طور کلی هر شرکتی که در حوزه خرید و فروش و دیگر فعالیت های تجاری کار کند، به عنوان شرکت بازرگانی شناخته می شود.

بنابراین كلیه وظایف و مسؤلیت‌های قانونی را شركت اصلی دارد و در صورت لزوم پاسخگو خواهد بود. تعهد نامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و بازرسین شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیتهای قانونی برای عضویت در هیئت مدیره و همچنین قبول سمت در هیئت مدیره شرکت و سمت بازرسین شرکت. طراحی و سئو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ زویا رسانه – کلیه حقوق برای ثبت ماندگار محفوظ است. ارائه گواهی عدم سوءپیشینه که مربوط به اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل باشد .

تعریف شریک با مسئولیت محدود

ثبت شرکت موجب می شود یک شرکت بتواند قراردادهای خود را با سایر ارگانهای دولتی و خصوصی عقد نماید. ثبت شرکت موجب می شود که یک شرکت معرفی شده و در سطح ملی و حتی بین المللی مطرح گردد. به سامانه اداره ثبت شرکت جهت تکمیل اطلاعات مربوطه و انتخاب نام شرکت مراجعه شود. نصب اپلیکیشن ها برای سهولت و سرعت بخشی به ثبت شرکت و ثبت برند. ما در کنار شما خواهیم بود تا با شرایط اخذ ویزای کشورهای مختلف آشنا شوید. برای ما مهم است که آنچه برای چند سال بعد خود در ذهن دارید، به واقعیت بپیوندد.

ثبت شرکت

دقیقا شما برای گسترش کسب و کارتون نیاز به داشتن شخصیت حقوقی و شرکت دارید که برای این نوع شرکت دو نفر عضو هم کافیه و دردسرهای زیادی هم نداره. ممکن است از لحاظ خدمات تفاوتی وجود داشته ثبت شرکت در تهران باشد که برای شما به عنوان یک فرد غیر متخصص قابل شناسایی نباشد. به همین دلیل می توانید قبل از اقدام از چند موسسه قدیمی استعلام بگیرید تا با خیال راحت بهترین موسسه را انتخاب کنید.

مدارک مورد نیاز برای انحلال شرکت سهامی خاص

کلیه حقوق مادی و معنوی این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد. © تمام حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به موسسه حقوقی ثبت دادمهر می باشد. جمع آوری اطلاعات لازم و ایجاد شرایط لازم برای ایجاد شرکت و ثبت الکترونیک در خواست ثبت شرکت.

  • نفر است، حداقلی برای میزان سرمایه در هنگام تاسیس اینشرکتوجود ندارد، تعداد اعضای هیات مدیره یا مدیرانشرکتمی تواند یک نفر یا بیشتر باشد، مسئولیت شرکا و موسسین اینشرکتدر برابر اشخاص ثالت، به میزان کل بدهی شرکت بوده و از نوع تضامنی می باشد.
  • مناطق آزاد ایران شامل مناطق ماکو، اروند، چابهار، ارس، قشم، کیش و انزلی می باشد.
  • تاریخ آغاز و ختم شرکت در صورتی که برای مدت محدود تشکیل شده باشد.
  • حداقل میزان سرمایه در شرکت تعاونی سرمایه‌گذاری یک میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
  • در سال 1400 و طبق آخرین قوانین ” فقط تصویر مدارک شناسایی اعضا ” مورد نیاز است.
  • در شرکت سهامي‌عام، تعداد سهام‌داران نبايد از سه نفر کمتر باشد و مسئوليت سهام‌داران، محدود به مبلغ اسمي سهام آن هاست.

درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی به منظور اطلاع‌رسانی رسمی فعالیت آنها انجام می‌شود. هر گونه فعالیت تجاری شرکت‌ها در چهارچوب قانون باید در روزنامه رسمی آگهی شود. تمام تصمیمات هیئت‌مدیره شرکت باید در قالب صورت‌جلسه تنظیم شوند و به اداره ثبت شرکت‌ها تسلیم گردند. گفتنی است که برای رسمیت یافتن این جلسات، حضور دست‌کم نیمی از اعضا الزامی است. [newline]نکتۀ مهمی که باید در تنظیم این سند در نظر داشت، ثبت دقیق تاریخ برگزاری شامل ساعت آغاز و پایان آن است.

در این سامانه با نوشتن نامشرکت، شمارهثبتشرکتیا شناسه ملیشرکتمی توان استعلامشرکتمورد نظر را گرفت . اگر شرکا یا سهامداران شخصیت حقوقی داشته باشند، کپی آگهی تاسیس، روزنامه رسمی، کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات + کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی . اگر شریکی مال غیر منقول به عنوان سرمایهشرکت آوردهباشد می بایست اصل سند مالکیت را نیز ارائه دهد . از نظر حقوق شرکت­های تجاری، موضوع شرکت به بحث فعالیت شرکت برمیگردد. از نظر حقوق قراردادها موضوع شرکت به سرمایه­ای اطلاق میشود که وارد شرکت میکنند.

general