نمونه اسم برای ثبت شرکت و برند نام فارسی برای ثبت برند و شرکت اسامی پارسی

زمانی که یک آرم یا نماد ثبت برند می شود از طریق مراجع قانونی می توان آن را محافظت کرد و مبلغی را برای انحصار آن پرداخت. همان طور که گفته شد ثبت برند و برند سازی اولین گام برای تبلیغات و معرفی شرکت به جامعه است پس از مهم ترین نکات برای جذب مشتری و ایجاد بازاری مناسب برای عرضه برند است. یک برند باید کلیه احساسات، مفاهیم و ویژگی های نام شرکتی که به آن تعلق دارد را بتواند نشان دهد.

  • در ادامه شما میتوانید اطلاعات برند یا لوگوی مورد نظرتان را جهت ثبت آن توسط آسان ثبت وارد نمایید.
  • فهماندن تک‌تک این حروف به مشتریان زمان و هزینه بالایی می‌طلبد و از آنجا که شما مثل شرکت‌هایی مثل IBM و BMW منابع مالی عظیمی در اختیار ندارید ریسک این کار بالاست.
  • طبقه 26 – انواع توري و قلابدوزي، روبان، بند (نوار) حاشيه و قيطان؛ دكمه، قزن قفلي، سنجاق و سوزن ته‌گرد؛ گل‌هاي مصنوعي.
  • دراین‌صورت باید ثابت کند مفاد بند (الف‌) ماده و ماده این قانون رعایت نشده است‌.

به همین وسیله می‌توانید از هدر رفتن هزینه و زمان خود جلوگیری نمایید. همچنین میتوانید اخبار و آموزش های مارا دراینستاگرام ثبت ونکدنبال نمایید. به عبارتی دیگر اگر متمایز کننده محصول یا خدمت شما نباشد قابل ثبت نمی باشد . یکی از مهم ترین ویژگی های برند آن است که باید عامل تفاوت کالا یا خدمت شما از سایرین و رقبا باشد . 2022 © تمامی مطالب این سایت متعلق به برندگاه می‌باشد و انتشار آن خارج از برندگاه مجاز نمی‌باشد.

ثبت برند در تهران و انواع آن

علامت تجاری قابل نقل و انتقال است و باید مطابق مقررات قانون ثبت علائم و اختراعات ایران به ثبت برسد. حفاظت علائم تجاری همچنین مانع تلاشهای رقبای غیر منصف،مثل متقلبان ،برای استفاده از علائم مشخص به منظور فروش محصولات و ارائه خدمات نامرغوب یا متفاوت می شوند. ابن نظام،آگاهی و امکان سرمایه ثبت برند تجاری گذاری جهت تولید و فروش کالا ها و خدمات را در منصفانه ترین شرایط ممکن به مردم می دهد و از این راه تجارت بین المللی را تسهیل می کند. بسیار عالی واقعا مقاله رو به موقع مطالعه کردم مدتی درگیر انتخاب اسم برای کسب و کار جدیدم هستم، مرسی تیم نوین که همیشه کامل مقاله را ارائه میدین.

اسم برای ثبت برند

انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تأسیس شرکت است. در اینجا نیز تفاوت‌هایی پیگیری ثبت تغییرات شرکت بین اشخاص حقیقی و حقوقی به لحاظ مدارک وجود دارد. البته شباهت‌هایی نیز وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

با وجود تمام جنبه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برند، اما این موضوع جنبه حقوقی و قانونی نیز در دل خود دارد. افراد باید کسب‌وکار یا طرح و محصول مورد نظر خود را به عنوان یک برند مستقل به ثبت برسانند. شرایط اخذ مجوز برای ثبت برند همانطور که در مقالات قبلی عنوان شد برای ثبت برند، متقاضی نیازمند یکسری پیش نیازها می باشد که این پیش نی… فرآیند ثبت برند که توسط مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد ثبت شرکت در تهران و املاک قوه قضاییه اعلام شده است باید به درستی طی شود. از طرفی، وقتی شما یک برند معتبر و ارزشمند و معروف داشته باشید، در واقع صاحب یک دارایی ناملموس هستید که در طی زمان، ارزش زیادی پیدا می کند و می توان آن را n برابر قیمتی که برای ثبت و توسعه آن هزینه کردید، به فروش برسانید. با مشاوره با کارشناسان مجرب هلدینگ ملاصدرا، می توانید در جریان صدها پرونده فروش و خرید برند های معتبر قرار بگیرد.

۱٫ انتخاب برند

ماده36ـ اداره مالکیت صنعتی‌، اظهارنامه را ازلحاظ انطباق با شرایط و مقررات مندرج در این قانون بررسی و درصورتی که علامت را قابل ثبت بداند، اجازه انتشار آگهی مربوط به آن را صادر می‌کند. پس از گذشت ۳۰ روز از چاپ روزنامه رسمی، اگر شخصی نسبت به ثبت برند شما اعتراضی نداشته باشد، اظهارنامه ثبت شده توسط کارشناسان تایید می شود. انتخاب نام شرکت می‌تواند تبدیل به یک پروسه طولانی شود و حساسیت بالایی دارد.

تصویر علامت تجاری باید شامل تصویر مشخصی از آرم باشد، یعنی آرم مورد نظر به وضوح قابل شناسایی و در زمان طراحی رنگ، و طرح ۳ بعدی آن درج شود. انتخاب اسم برند زیبا، واقعا می‌تواند یک مشکل باشد، آن هم زمانی که شما بدون هیچ شناختی برای پیدا کردن آن اقدام می‌کنید. ممکن است راه‌های مختلفی هم وجود داشته باشد اما بهترین اسامی خاص برای برند را تنها می‌توان با تمرکز بر روی مشتری به دست آورد. فرآیند انتخاب اسم برند بسیار مهم و حساس هستش با کارشناسان تماس تلفنی برقرار کنید.

علامت تجاری یک نماد، نشانه، اصطلاح، عدد، علامت، طرح یا عبارت است که برای شناساندن یک فروشنده ی خاص یا محصول خاص استفاده می گردد. شما با ثبت کردن علامت تجاری خویش، جلوی هر مدل سوء استفاده از محصولات و خدمات خود را می گیرید و چنانچه فردی آن را جعل نماید طبق قانون مجازات خواهد شد. ثبت اظهارنامه مهم‌ترین و اصلی‌ترین مرحله در ثبت برند و علامت تجاری است. ثبت اظهارنامه علامت تجاری، دارای 4 مرحله کلی بوده که هر کدام از این مراحل جزئیات خاص خود را دارند. در ادامه آموزش تصویری ثبت برند ابتدا این چهار مرحله را معرفی و سپس به بیان جزئیات آنها می‌پردازیم. ثبت اظهارنامه مهم‌ترین قدم در ثبت برند تجاری بوده و باید دقت کامل را در انجام آن به خرج داد.

لیست اسامی خاص برای برند

انتخاب نام زیبا برای شرکت و برند یکی از پیش نیازهای مهم و اساسی جهت به ثبت رساندن شرکتها و یا برند می باشد.بسیاری از متقاضیان در مرحله ی انتخاب اسم به موانعی برمیخورند و نمی توانند شرکتشان را با موفقیت در حوزه ی ثبتی محل فعالیت خود به ثبت برسانند. همچنین در حوزه ثبت برند نیز چنین مشکلی دارند.انتخاب اسم تجاری چه برای نام شرکت و یا نام برند می بایست از یک سری قوانین مشخص تبعیت نماید. ثبت برند به صورت حقیقی یا شخصیدر این گروه افرادی که شغل هاهی متفاوت فعالیت دارند ، مانند شغل های آزاد و فعالیت های خانگی ، کسب و کارهای مجازی و ….

در نتیجه می توان سادگی را بهترین راهکار در انتخاب نام تجاری دانست. برند در واقع راه ارتباطی شناسایی محصولات یا خدمات به مشتری می باشد و از طریق آن مشتری محصولات یا خدمات شما را خواهد شناخت . در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و تکامل فکری بشر هر دقیقه به تعداد افرادی که تمایل به ارائه محصولات نوین و یا خدمات منحصر به فرد خود دارند افزوده می شود.

چرا که نه، اگر جا افتاده به همون اسم شعب دیگه رو هم افتتاح کنید. سلام، راستش من درباره این موضوع اطلاعی ندارم؛ ولی کامنت شمارو تائید یکنم که بقیه دوستانی که می‌دونن راهنمایی کنن. اسم قشنگی هست، فقط نکاتی که تو مقاله گفته شد رو چک کنید براش. دنبال یه اسم خوب میگردیم که هم سایتشو طراحی کنیم هم پیج اینستاگرام.