نحوه ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت ها Irsherkat Ssaair

سازمان ثبت شرکت ها یا همان اداره ی ثبت شرکتها که در هر شهر یک سازمان مربوط به ثبت شرکت در آن شهر ( حوزه ) را دارد . اما اداره مرکزی یا همان سازمان اصلی در تهران واقع است. لازم است بدانید خود استان تهران نیز در هر حوزه یک اداره ی ثبت شرکت مشخص به خودش را دارد .

ssaa.sherkat

اعضای هیئت مدیره می‌توانند از بین افراد سهامدار و بدون سهام انتخاب شوند. مجوز مربوط به زمینه فعالیت اصلی شرکت که در آن وظایف و حدود اختیارات هر یک از اعضای شرکت از قبیل بازرسین، سهامداران و هیئت مدیران ذکر شده باشد. ارائه گواهی پرداخت بانکی که حساب شرکت در آن افتتاح شده و حداقل ۳۵ درصد از سرمایه اصلی شرکت در آن ‌واریز شده است. کپی شناسنامه تمام اعضای شرکت که شامل هیئت مدیره سهامداران و بازرسین است. در مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود تا روزنامه مالی – سالی را انتخاب کنید. در این مجامع حضور دارندگان حداقل بیش از نصف سهامی که حق رای دارند الزامی است و در صورت نرسیدن به این حدنصاب، در دعوت دوم با حضور هر عده از صاحبان سهامی که حق رای دارند قابل تشکیل می باشد.

راه های تماس با موسسه

مسئول ثبت دفتر، تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می نماید. یک نسخه اساسنامه و شرکتنامه و اظهارنامه، تحویل مؤسسین شرکت می گردد. در صورتی که سند مالکیت هم وجود داشته باشد، به مدیران شرکت تحویل می گردد و نسخه ی دیگر اظهارنامه و اساسنامه و شرکتنامه و پیش نویس آگهی را که تشکیل پرونده گردیده، جهت تحریر به اتاق تایپ ارسال می دارد.

برای راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره ی ۰۲۱۴۲۱۴۳ موسسه حقوقی فکر برتر تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره بگیرید. برای ثبت شرکت ابتدا مراحل کار را انجام میدهید سپس با تکمیل مدارک مورد نیاز میتوانید شرکت خود را ثبت کنید. بعد از اتمام مراحل و پست کردن مدارک مورد نیاز سازمان ثبت شرکت‌ها، در صورتی که مدارک ارسالی تأیید شوند، باید در این سازمان حضور پیدا کرده و با ارائه مدارک هویتی شرکت و شرکا تأییدیه نهایی را دریافت کنید. در آخرین مرحله باید آگهی را تحت عنوان شرکت به ثبت رسیده خود در روزنامه رسمی منتشر کنید. اگر موارد ارسال شده تأیید شود، کد تأییدی برای شما ارسال خواهد شد که بر طبق آن باید برخی مدارک مورد نیاز از قبیل نسخه‌های اصلی صورتجلسه تنظیمی را به سازمان ثبت شرکت‌ها ارائه دهید.

بدین ترتیب اقدام بعدی، ثبت شرکتنامه در دفتر ثبت شرکت ها می باشد. پس از طی این مراحل، باید اطلاعات مربوط به سرمایه و سهام همان شخصی که در صفحه ی اشخاص وارد نمودید را در کادر ثبت شرکت در تهران مربوطه پر کنید. همچنین پنج نام پیشنهادی نیز باید برای شخصیت حقوقی با توجه به قواعد تعیین نام شرکت های تجاری در نظر بگیرید که به ترتیب اولویت تان در سامانه بنویسید .

  • رتبه بندی شرکت ها بنا به نوع فعالیتشان، به پنج دسته تقسیم می شود.
  • بنابراین در صورت پذیرش ،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید .بدین ترتیب اقدام بعدی ثبت شرکتنامه در دفتر ثبت شرکت ها می باشد.
  • مسئول ثبت دفتر، تشکیل پرونده داده و در روی آن از لحاظ تکمیل امضا گواهی می نماید.
  • به طور کلی اشخاص باید حساب ها ، صورت های ملی و … خود را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند در غیر این صورت جرائمی برای آن ها به دنبال خواهد داشت .

باحضور اکثریت / کلیه شرکاء درمحل قانونی مؤسسه تشکیل شد. گروه مشاوران حقوقی پرشین ثبت ارائه دهنده خدمات ثبتی و حقوقی به متقاضیان در کوتاه ترین زمان می باشد، رضایت متقاضیان محترم، مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما از افتخارات این مجموعه می باشد. شعبه یا ثبت برند تجاری نمایندگی شرکت های خارجی در ایران به ثبت برسند و یا تغییرات در این نوع شرکتها . در این گام باید صورتجلسه موسسین هر شرکت قید گردد که در آن هیئت مدیره شرکت مشخص می شود. در این مرحله آدرس و کد پستی و شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت می بایست به صورت دقیق قید گردد.

رزومه مدیر موسسه

اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید پر شود. در این قسمت نام شخصی که متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه است وارد می شود. همچنین باید سمت متقاضی نظر به اینکه اصیل یا وکیل است تعیین شود. ثبت تغییرات شرکت ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir ازطریق سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی امکان پذیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.

۳- مدیر یا مدیران یا مدیر عامل درمؤسسه می تواند جز شرکاء نباشد(مشروط به اجازه اساسنامه ) ودرصورتی که مدیران خارج از شرکاء انتخاب شوند فتوکپی شناسنامه آنان به ضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد. ۲-درصورتی که جلسه با اکثریت شرکاءتشکیل شده باشد رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه مؤسسه و ارائه اسناد مثبته به ضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها رسال گردد . به خانم /آقای ………………………………………….(احدی ازشرکا یامدیران یا وکیل رسمی مؤسسه)وکالت داده می شود که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه وپرداخت حق الثبت وامضاءذیل دفاتر ثبت اقدام نماید. موسسه حقوقی ثبت نوول افتخار دارد با استفاده از توان بالای کادر مجرب خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را جهت ثبت شرکتها در کرج و تمام شهرهای کشور ، ثبت شرکت بین المللی ، ثبت برند و علامت تجاری ،ثبت طرح صنعتی به عمل آورد.

در این صفحه نوع سرمایه نظیر سرمایه ی نقدی یا غیر نقدی، سهام با نام یا بی نام انتخاب می شود. حوزه و گستره فعالیتی شرکت باید به صورت دقیق در سامانه وارد گردد و در صورت نیاز مجوز های مربوطه نیز اخذ گردد چنانچه که در ذیل موضوع شرکت باید این جمله عنوان گردد ” پس از اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیربط ” . برای ثبت شرکت در سامانه irsherkat.ssaa.ir باید با تمامی قواعد و ضوابط مربوطه آشنایی داشته باشید تا بدون نقص اطلاعات خود را به ثبت برسانید . پس از ثبت اطلاعات عمومی شرکت، باید اطلاعات مربوط به متقاضی را تکمیل کنید. اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و دیگر مشخصات هویتی باید تکمیل شود. در قدم اول اطلاعات عمومی شرکت ها مثل نوع شرکت، نام شهر و استان محل فعالیت، شماره و آدرس و سال مالی ثبت می شود.

سمت هر کدام از آن ها باید با بعضی از اطلاعات هویتی شان ثبت شود. شرکت ملی فولاد ایران از سال ۱۳۵۸ تا سال ۱۳۷۹ به عنوان تنها شرکت متولی فولاد ایران فعالیت داشته‌است.. در سال ۱۳۳۸ اولین اقدام اساسی دولت، تشکیل سازمان فنی مناسب برای ایجاد صنعت فولاد در ایران به نام شرکت ملی ذوب آهن … این شرکت با تکنولوژی بالا است در تحقیق و توسعه، تولید و فروش جدید … و عقد پیمان و قررادادهای جدید،شرکت در مناقصات و مزایدات به …

مراجعه نمایید.و این مراحل تخصصی را به کارشناسان خبره ما بسپارید. تا با هزینه ای بسیار اندک پلمپ دفاتر سال ۹۸ شما را انجام دهند. قصد داریم به نکات مهم ‌بپردازیم که در هنگام انجام فرآیند ثبت ثبت شرکت در شرق تهران باید به آن‌ها توجه داشته باشید. در صورت وجود سهامداران خارجی حقوقی می‌بایست کپی ثبت شرکت و گواهی اصل آن به صورت ترجمه شده ارائه گردد و همچنین در صورت وجود سهامداران خارجی حقیقی باید اصل و کپی پاسپورت افراد به صورت ترجمه شده به بخش مربوطه ارائه شود. به موجب قانون تجارت در نقاطی که از سوی وزارت دادگستری تعیین می شود، کلیه تجار باید اسم خود را در دفتر مخصوص به نام دفتر ثبت تجارتی به ثبت برسانند.

به این صورت، امکان هیچ‌گونه جابجایی و تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت. در پایان هر سال مالی هم شرکت باید این دفترها را به اداره مالیات تحویل دهد. پس از آن که اطلاعات مربوط به ثبت شرکت ، تغییرات شرکت ، پلمپ دفاتر و … در سامانه تکمیل گردید ، متقاضیان با وارد کردن شماره پیگیری ، می توانند از طریق این قسمت از وضعیت پرونده مورد نظر اطلاع جویند . سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری فراهم نموده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.

هر تولید کننده ای جهت شناسایی محصولات یا کالای خود به مشتریان و فروش آن، نیازمند انتخاب نامی است .با ثبت برند و نام تجاری، می توانید دیگر نگرانی بابت کپی برداری و تقلب از نام و علامت تجاری خود نداشته باشید. ثبت برند از نام و علامت تجاری هر فرد یا شرکت، با دادن حقوق انحصاری جهت معرفی یا شناختن کالا و خدمات، یا اجازه استفاده از آن به دیگران، محافظت می کند. انتخاب بازرس شرکت – زمان انتخاب بازرسین قانونی شرکت – انتخاب حساب… ثبت برند در شهرستان – ثبت برند و علامت تجاری در شهرستان… سرانجام، همان طور که پیشتر گفتیم، ماده ی ۹ نظامنامه ی قانون تجارت، انتشار تغییراتی را که در وضعیتِ شرکتِ ثبت شده ایجاد می شود، ضروری دانسته است. به موجب ماده ی ۴۷ قانون ثبت اسناد و املاک، شرکت نامه باید در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد در غیر اینصورت طبق دستور ماده ی ۴۸ همان قانون، در هیچ یک از ادارات و محاکم پذیرفته نخواهد شد.