مدیرعامل جیپی مورگان: کسی که برای خرید بیت کوین پول قرض کند، احمق است

اتریوم از فناوری بسیار قدرتمندی برخوردار بوده که در میان کاربران خود بسیار محبوب است. در زمان بهروزرسانی این مطلب (مهر ۹۹)، قیمت هر اتر حدود ۳۳۰ دلار است و این یعنی سرمایهگذاران اولیه اتریوم اگر همچنان داراییهای خود را داشته باشند، بیش از ۱۰۰,۰۰۰ درصد در سود هستند. او با یادآور شدن این موضوع، به سرمایهگذاران توصیه کرد که فعلاً به خرید و فروش بیت کوین نپردازند، زیرا روند نزولی آن ممکن است یکسال یا حتی شاید هشت سال طول بکشد. صرافی کوینکس در سال ۲۰۱۷ توسط یانگ هایپو و در هنگ کنگ شروع به کار کرد. مرجع راهبرد بخش مالی آفریقای جنوبی (FSCA) که نهاد قانونگذار در حوزه مالی این کشور محسوب میشود در اطلاعیهای اعلام کرد که صرافی بایننس مجاز به ارائه خدمات مالی در این کشور نیست. این کارمزدها براساس جدول ارائه شده در صفحهی کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال قابل مشاهده است. اتریوم نسبت به بیت کوین معاملات ارزانتر و سریعتری دارد و چیزی فراتر از یک ارز دیجیتال است. قیمت بیت کوین طی دوره بلندمدت دوسال اخیر 850 درصد و طی دوره کوتاهمدت 6ماهه حدود 282 درصد رشد کرده است. قیمت بیت کوین کش طی دوره بلندمدت دوسال اخیر 302 درصد و طی دوره کوتاهمدت 6 ماهه حدود 108 درصد رشد کرده است.

بازار ارز دیجیتال

This data was done with GSA Content Generator DEMO.

قیمت لایت کوین طی دوره بلندمدت دوسال اخیر 373 درصد و طی دوره کوتاهمدت 6ماهه حدود 231 درصد رشد کرده است. قیمت کاردانو طی دوره بلندمدت دوسال اخیر 723 درصد و طی دوره کوتاهمدت 6ماهه حدود 188 درصد رشد کرده است. کاردانو دیگر ارز دیجیتالی است که این ارز نیز یک شبکه مبتنی بر بلاک چین دارد. استلار یک شبکه همتا به همتاست که همانند بیت کوین، غیرمتمرکز است. پیش از این توضیح دادیم که تراکنشهای ارسال شده به شبکه از یک نود به نودهای اطراف ارسال میشوند. اما از آنجایی که بیش از دو هزار ارز دیجیتال وجود دارد افراد کمتجربه در انتخاب ارز دیجیتال مناسب برای سرمایهگذاری سردرگم میشوند. پرداختهای دیجیتال صورت گرفته بدون ارز دیجیتال، اختیار افراد را بر منابع مالیشان کاهش میدهد و آنها در معرض شخص ثالثی در معامله قرار میدهد که راهی بجز اعتماد کردن به او ندارند. آکادمی ارز دیجیتال، با هدف تولید محتوای جامع در حوزه کریپتوکارنسی فعالیت حرفه ای خود را در سال ۱۴۰۰ شروع کرده است، آموزش ارزهای دیجیتال، نحوه ورود به بازارهای مالی و تحلیل و سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها موضوعاتی هستند که به طور جامع در آکادمی به آنها پرداخته شده تا شما عزیزان بتوانید دانش خود را به روز نگه دارید؛ قبل از اینکه وارد مبحث آموزش ارزهای دیجیتال شوید، خوب است بدانید، سالهاست بیشتر صنایع موجود در دنیا به سمت دیجیتالی شدن سوق پیدا کرده است و نظام بانکداری و پول هم از این قاعده مستثنی نبوده، به عبارت دیگر ارزهای دیجیتال به همین منظور ظهور پیدا کرده اند.

This data has been written by GSA Content Generator Demoversion!

  • حداقل پولی که میتوان ارز دیجیتال خرید چقدر است؟
  • احتمال هک شدن کیف پولها و صرافیها
  • بدون محدودیت مشغول به کار باشید
  • متغیر انباشت
  • تضمین انجام تراکنش
  • مقبولیت زیاد

هر کدام از رمزارزها کیف پولهای مخصوص به خود را دارند. کیف پولهای نرمافزاری اتریوم رایگان هستند و بهراحتی میتوانید آنها را روی گوشیهای تلفن همراه (اندروید و iOS) یا کامپیوترهای شخصی (ویندوز، لینوکس و مک) نصب کنید. استاندارد ERC-20 لیستی از قوانینی است که برای یک توکن باید در نظر گرفته شود تا بتواند روی اکوسیستم اتریوم ساخته شود. ارز دیجیتال کاردانو به عنوان رقیبی برای اتریوم شناخته میشود. بررسی روند قیمتی کاردانو نشان میدهد سرمایهگذاران در بلندمدت از این ارز دیجیتال سود مناسبی کسب کردهاند. ارزش بازار کاردانو حدود 11 میلیارد دلار است و بیش از یک درصد از کل بازار سهم دارد. ارزش بازار لایت کوین حدود 9.6 میلیارد دلار است و حدود یک درصد از کل بازار سهم دارد. اما اکنون با گذشت حدود 12 سال از پیدایش آن، قیمتش به بیش از 36 هزار دلار رسیده است یعنی بازدهی 36 میلیون درصدی. با توجه به این موضوع که بطور میانگین هر ده دقیقه یک بلاک ایجاد شده و بیت کوین های تازه خلق شده در هر بلاک نیز هر چهار سال نصف می شود، می توان گفت در آخر و در بهترین حالت نهایتاً 21 میلیون بیت کوین تولید خواهد شد. این مقدار به عنوان پاداش به استخراج کننده یا ماینر همان بلاک تعلق خواهد گرفت و این مقدار که 21 میلیون واحد است، هرگز بیشتر نخواهد شد.

144 میلیارد دلار است و حدود 15 درصد از کل بازار سهم دارد.

ماینرها معمولاً تراکنشی را در الویت قرار میدهند که هزینهی تراکنش بالایی داشته باشد، زیرا در این صورت پاداش بالاتری را برای آنها فراهم میکند. این ارز به عنوان رقیب بیت کوین شناخته میشود که در تلاش برای گرفتن سهم بیشتری از بازار است. ارزش بازار اتریوم حدود 144 میلیارد دلار است و حدود 15 درصد از کل بازار سهم دارد. قیمت لایت کوین در حال حاضر حدود 135 دلار بوده و رتبه آن بر حسب ارزش بازار، هفت است. البته ساتوشی در آثار منتشر شده خود از انگلیسی بریتانیایی بدون هیچ ایرادی استفاده کرده است. در ابتدا باید بگویم تمام این کلمات برگردان انگلیسی یک کلمه است و یک مفهوم را میرساند که آن همان کریپتوکارنسی یا ارز دیجیتال است. همچنین شرکت بزرگی مانند مایکروسافت از میان تمام ارزهای دیجیتال ترجیح داده که با اتریوم کار کند. «خانواده بیت کوین» در زمان سقوط بیت کوین تمام داراییشان را برای بیت کوین فروخته بودند و در ماشین وَن زندگی میکردند. پاسخ قطعی دادن به این سوال که بهترین ارز دیجیتال برای سرمایهگذاری بلندمدت و کوتاه مدت چیست؛ شاید چندان ممکن نباشد.