مدارک لازم برای ثبت شرکت های غیر سهامی

پس از بررسی توسط کارشناس و در صورت تایید تمام موارد ؛ آگهی و شماره ثبت صادر می شود. در حال حاضر مطابق مقررات دبیرخانه شورای عالی مناطق ۷ منطقه آزاد و مطابق مقررات وزارت راه و شهرسازی یک منطقه آزاد فرودگاهی تایید شده است و در مجموع ایران دارای 8 منطقه آزاد تجاری صنعتی می باشد. شخص حقوقی تضامنی با حداقل دو نفر به عنوان شریک ثبت می شود. امضا اقرارنامه ای که در متن صورتجلسه ارائه میشود؛ توسط تمام اعضا هیات مدیره و مدیرعامل مبنی بر عدم مشمولیت ممنوعیت های قانونی اعلام شده در اصل ۱۴۱ قانون اساسی و ماده های 111 و 126 قانون تجارت، جهت عضویت در هیأت مدیره و قبول سمت مدیرعاملی. مطابق ماده ninety seven در شرکتنامه باید صراحتاً قید شده باشد که سهم‌الشرکه‌های غیر نقدی هر کدام به چه میزان تقویم شده است.

  • معافیت‌های گمرکی و مالیاتی در مناطق آزاد صفر یا بسیار پایین است، معافیت مالیاتی برای مناطق آزاد به مدت ۱۵ سال است، اما مناطق ویژه اقتصادی فقط شامل تخفیف مالیاتی طبق مقررات داخل کشور می باشند.
  • در واقع پس از ورود اطلاعات به سامانه اینترنتی این شرایط را دارید که کد رهگیری دریافت کنید و به همین رویکرد تصمیمات لازم را دنبال کنید و نتیجه بگیرید و همه چیز در این زمینه برای شما فراهم است.
  • دقت شود که ثبت شرکت به طور کلی یک سری مزایا دارد و می توان روابط رسمی و قانونی برای شرکت را بیشتر از قبل مدنظر قرار دهد در غیر این صورت دردسرساز می شود.

دوست گرامی با سلام، کارمندان دولت اجازه حضور در هیات مدیره هیچ نوع شرکت خصوصی را ندارند و فقط می توانند سهامدار زیر 5 درصد باشند. در مجموع تا دریافت شناسه ملی و شماره ثبت، حدودا 7 تا 10 روز زمان نیاز است، و همچنین 7 روز هم طول می کشد تا آگهی تاسیس در روزنامه رسمی درج شود. تمامی حقوق برای موسسه خدمات اداری کاج با علامت ثبت شده، محفوظ می باشد. موضوعاتی که فعالیت در آنها در انحصار دستگاه ها و نهادهای حاکمیتی و عمومی و دولت قرار دارد و قابل ثبت توسط عموم مردم نیستند. سهامداران شرکت باید در حوزه کاری شرکت مشغول فعالیت باشند و مجوزهای لازم را داشته باشند.

ثبت شرکت فوری ، یک دروغ تبلیغاتی !

” شرکت بامسئولیت محدود ، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است ” . سامانه ثبت شرکت میزان با هدف تسهیل در امور اداری شرکتها و موسسات، حسابداری و مالیاتی و مشاوره کسب و کار فعالیت خود را از سال 93 سامانه ثبت شرکت آغاز نموده است. ثبت میزان همواره کوشیده است خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در سریعترین زمان به انجام برساند و مشاوری امین برای مدیران و کارآفرینان عزیز کشورمان باشد. امور اداری و برند سازی شرکت خود را از zero تا a hundred به ما بسپارید و تمرکز خود را بروی امور تخصصی کارتان بگذارید.

ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد. به شرکتی گفته می شود که به منظور انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین 1 یا چند نفر شریک ضامن و 1 یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می شود. این شرکت با هدف انجام امور تجاری بین 2 یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می گردد.

نتایج حاصل از اجرای مقررات ثبت شرکت

تکمیل دو نسخه شرکت نامه، دو برگ تقاضانامه و دو نسخه اساسنامه . تهیه اعلامیه پذیره نویسی با انتشار در حداقل دو روزنامه کثیر الانتشار . کارمند دولت نمیتواند عضوی از اعضای هییت مدیره شرکت باشد . برابر با اصل و کپی مدارک شناسایی تمام اعضای هیات مدیره، سهامداران / شرکا.

مدارک ثبت شرکت

قصد دارم یک شرکت تاسیس کنم .کار من تولید بازیهای کامپیوتری هست. با تشکر از پیام دلگرم کننده شما، خوشحالیم که توانسته‌ایم خدماتی درخور و شایسته مخاطبان خود ارائه دهیم. برای تنظیم صورتجلسه افزایش سرمایه و مطالعه هزینه و جزییاتش، روی آن کلیک کنید. پیش از اتمام مدت شرکت امکان تمدید آن وجود دارد ولی با انقضای اعتبار حیات شرکت پایان می‌یابد.

اگر جلسه با حضور اکثریت شرکا تشکیل شده باشد، ارائه اصل آگهی دعوت مطابق اساسنامه شرکت تضامنی و با رعایت موارد مواد ۶ قانون تجارت الزامی است. ارائه فهرست شرکت کنندگان در مجمع بعد از کم شدن سرمایه که به امضا سهامداران رسیده باشد. اگر، افزایش سرمایه به هیات مدیره ثبت شرکت تفویض شده باشد، ارائه صورت جلسه هیات مدیره، مبنی بر عملی نمودن افزایش سرمایه با رعایت ماده ۶۳ لایحه اصلاحی قانون تجارت، الزامی است. اگر مجمع عمومی فوق العاده، در ۲ نوبت برگزار می شود، ارائه صورت جلسه عدم حد نصاب نوبت اول و اصل آگهی دعوت نوبت دوم ،الزامی است.

uncategorized