شرکت خدماتی پشتیبانی رفاه پردیس

اسم تجارتی مبین و معرف تولید کننده یا تاجر است و علامت تجارتی، محصولات صاحب علامت را از محصولات دیگران متمایز ساخته و مصرف کننده را از خرید محصولات اشتباهی بازداشته و معرف کیفیت ثابت کالای دارای علامت نیز خواهد بود. در مقررات بین المللی نیز از جمل کنوانسیون پاریس به موضوع اسم های تجارتی اشاره شده است. لذا در موارد تشابه نام درخواستی با سایر نام های موجود در پایگاه اطلاعات مراتب قابل مشاهده می باشد. همچنین برخی از نام هایی که توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی رد گردیده است جزء اسامی ممنوعه در سامانه الکترونیکی مذکور قابل دسترسی می باشد. افرادی که ثبت نام شرکت را به صورت حقیقی و حقوقی در اداره ثبت اسناد و املاک انجام می گیرد. این افراد باید قبل از انجام امور مربوط به ثبت شرکت و تقاضای ثبت اقدامات لازم را برای اخذ مجوزهای لازم انجام دهید و آن را به اداره ثبت شرکت ها ارجاع داده شود..

بهتر است چند روز وقفه ایجاد کنید و دوباره به سراغ بررسی ایده‌های قبلی و انتخاب اسم بروید. خصوصا سعی نکنید با تغییرات جزئی روی اسامی برند‌های معروف به ایده برای اسم شرکت خود برسید. نباید هنگام انتخاب اسم شرکت از اسامی دانشمندان و شعرا و امثالهم استفاده شود. همچنین در انتخاب نام شرکت ، مخاطبین بازار را در نظر بگیرید و از انتخاب نام های پیچیده و دشوار برای شرکتتان بپرهیزید.نامی را انتخاب نمایید که به راحتی تلفظ شود و در اذهان باقی بماند. برای این کار می توانید با فراهم نمودن لیستی از اسامی انتخابی، نطر دیگران را نیز جویا شوید.

  • این در حالی است که طبق بند آخر قسمت ۳ ماده ۷ مکرر قانون قرارداد اتحادیه پاریس برای حمایت از مالکیت صنعتی نام تجارتی بدون آن که الزامی به تسلیم اظهارنامه، یا ثبت آن باشد در کلیه ممالک عضو اتحادیه مورد حمایت قرار خواهد گرفت چه جزء علامت کارخانه یا تجارتی باشد یا نباشد».
  • اگر تا این‌جای کار مشکلات قانونی را حل کرده‌اید می‌توانید سرغ مرحله‌ی تست نام برند بروید.
  • 6- ازعناوین ایثارگران و شاهد و امثال هم که انحصاراَ تحت نظارت سازمان محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد استفاده نشود.
  • برای این منظور، ثبت شرکت حمل و نقل مسافر درون شهری، مستلزم اخذ مجوز از ” اداره تاکسیرانی” و ثبت شرکت حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل بار مستلزم اخذ مجوز از ” پایانه های باربری و مسافربری ” می باشد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به عنوان مرجع صدور پروانه دفاتر پیشخوان قرار گرفته است. 10- اصل وکالتنامه وکیل دادگستری پیگیری ثبت تغییرات شرکت ودر صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل انجام شود. در اسم شرکت نباید از اسم های کاشفان،دانشمندان و شعرای معاصر استفاده نمود.

متوجه باشید که آنچه از اسم اصلی شرکت مهم‌تر است، مشهور کردن نام برند شماست. مثلا آیا می‌دانید نام اصلی شرکت‌های برندهایی چون بوتان،‌ یک‌ویک،‌ امرسان، کاله و… چیست؟! بنابراین بیشتر وقت خود را بر روی یک واژه قدرتمند در میان اسم شرکتتان بگذارید تا بتوانید برای برندسازی روی آن مانور دهید. در ادامه تعدای اسم خاص را مشاهده می‌کنید که می‌توانند ایده برای اسم شرکت شما باشند. پس چاره ایی نیست جزء انتخاب نام زیبا برای شرکت که همین یکی از مهم ترین قسمت ثبت شرکت که انتخاب نام شرکت است می باشد .

البته اگر این پزشکان تمایل به انجام امور پزشکی داشته باشند باید پروانه مطب مصدق و معتبر ارائه دهند. علاوه بر این موارد بروز بیماری کرونا ضررهای زیادی را به این قشر وارد نمود. اما پیش بینی می شود رفته رفته با بهتر شدن شرایط می توان چشم انداز بسیار خوبی برای این شرکتها در نظر گرفت.

حقوق شناسی تعیین نام شرکت های تجارتی

اسم شرکت و برند به دلیل خاص بودن باید کاملاً تخصصی انجام شود از این رو لیست نمونه اسامی قابل ثبت را می توانید از راه مشاوره آنلاین و تخصصی کارشناسان حقوقی ایلیا دریافت کنید. در مقاله مربوط به اسامی خاص نیز می توانید نمونه اسامی خلاقانه را مشاهده کرده و از این راه نامی مناسب برای شرکت و برند خود برگزینید. برای تعیین نام شرکت باید در ابتدا نام شرکت را انتخاب نموده و پس از تنظیم کلیه اوراق ثبت شرکت، ثبت سامانه ای شرکت در اداره ثبت شرکتها را انجام دهیم. پس از ثبت نام شرکت در سامانه ثبت شرکتها، کارشناسان تعیین نام شرکت در اداره، نام های پیشنهادی شرکت را بررسی نموده و در صورت نداشتن تشابه نام شرکت را مشخص می نمایند. بهتر است که از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت استفاده کنید، اسم شرکت باید حداقل 3 بخش باید در نظر گرفته شود اسم شرکت بهتر است با موضوع فعالیت شرکت همخوانی داشته باشد اسم برای ثبت شرکت باید معنی و ریشه داشته باشد در تعیین اسم شرکت باید نهایت دقت شود تا مورد تایید کارشناس واقع شود. همانگونه که انتخاب نام درست برای شرکت بسیار مهم است ، انتخاب نام نادرست نیز می تواند به همان اندازه آسیب زننده باشد.

اسم شرکت خدماتی

اگر نام انتخابی رد شد نیازی نیست که مجدد ۴۰ هزار ریال پرداخت شود. اما اگر بیشتر از ۳ ماه از زمان تایید نام بگذرد و شرکت ثبت نشود، متقاضی باید حتما مجدد مبلغ مربوطه را بپردازد. نام انتخابی نباید مشابه ثبت برند نام‌های قبلی باشد که در اداره کل ثبت شرکت‌ها ثبت شده است. در انتخاب نام شرکت باید دقت لازم را نمایید زیرا بعد از انتخاب شرکت و ثبت آن برای تغییر نام شرکت باید وقت و هزینه جداگانه ای را صرف نمایید.

18- در ثبت شرکت کنسرسیوم و جوینت ونچر که مشارکت دو یا چند شرکت ایرانی و خارجی هستند، می توان از نام کامل شرکت خارجی یا قسمتی از نام شرکت خارجی به همراه نامی فارسی با ارائه مدارک شرکت خارجی و ترجمه رسمی اوراق آن استفاده نمود. در نام شرکت خدماتی می توان از کلمه خدماتی استفاده نمود که ثبت شرکت مزیتی جهت معرفی حوزه فعالیت شرکت به ارباب رجوعان می باشد. اما توجه داشته باشید که، این عناوین ، در بررسی نام یا نام های درخواستی به منظور رعایت عدم سابقه و تشابه، جزئی از نام محسوب نمی شود. در این مقاله به مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی عام پرداخته شده است مقاله را بخوانید.

شرکت تعاونی خدمات مشاوره ای مدیریتی کویر شمس ایرانیان

نام تایید شده به شکل نامحدود اعتبار دارد اما اگر نام تایید شده شخص حقوقی در شرف تاسیس یا تغییر به ثبت و انتشار اگهی منجر نشود، تنها برای سه ماه از زمان تایید نام اعتبار دارد. البته لازم به ذکر است که برای شرکت سهامی عام این مدت شش ماه از تاریخ تشکیل مجمع عمومی موسس است. برای ثبت شرکت باید پس از تکمیل مدارک به سایت اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید و مراحل ثبت شرکت را انجام دهید. سامانه ثبت شرکت میزان با هدف تسهیل در امور اداری شرکتها و موسسات، حسابداری و مالیاتی و مشاوره کسب و کار فعالیت خود را آغاز نموده است.

همچنین در صورت ثبت شرکت شرکا در زمان تقسیم سود و زیان با مشکل روبرو نمی شوند.زیرا کلیه تصمیمات و قوانین شرکت به صورت رسمی در قالب شرکتنامه و اساسنامه تنظیم و امضا می شود. با ثبت شرکت از سوء استفاده های افراد متخلف جلوگیری می نمایید و دیگر شرکت ها هم با اطمینان بیشتری با شما وارد معامله می شوند.زیرا شرکتی که ثبت می شود از پشتوانه مالی و حمایت دولتی خوبی برخوردار می شود. برای شرکت خود نامی انتخاب کنید که شما را محدود نکند تا بتواند روی هر محصول یا خدمتی آن را درج نمایید.

ممکن است در این مرحله کمی دچار ناامیدی شوید زیرا بسیاری از کلمات انتخاب شده‌تان قبلا ثبت شده باشد. اما باید باصبر و حوصله‌ی کافی کلمات انتخاب شده را بررسی کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید. بعد از این‌که این اسامی را مشخص کردید، متوجه می‌شوید که تعدادی از این اسم‌ها را بیشتر دوست دارید.

نقوم بجمع أفضل الصور من مصادر مختلفة نشرها العديد من المستخدمين حول نمونه اسم شرکت خدماتی. اسم برای ثبت شرکت عمرانی نمونه اسم شرکت کامپیوتری نام های پیشنهادی برای ثبت شرکت برق انتخاب اسم شرکت عمرانی شرکت درخشان کاچار نمونه اسم شرکت تاسیساتی بهترین اسم برای شرکت بازرگانی نام مناسب برای شرکت معماری نام های زیبا برای شرکت ساختمانی پیشنهاد اسم برای شرکت معماری.. انتخاب اسم شرکت از اولین و مهم ترین مراحل ثبت شرکت می‌باشد.

دو سیلاب از سه سیلاب باید نامی باشد که دارای سابقه متفاوت باشد. اسم شرکت نباید تکراری باشد و نباید پیش از این توسط شرکت مشابه دیگری ثبت شده باشد. اگر نام شما مشابه نام‌های قبلی باشد، پس از درخواست از سوی کارشناس رد می‌شود.