سامانه استعلام شرکت‌های ثبت‌شده

در سامانه شناسه ملی امکان جست و جو بر اساس سازمان ثبت کننده و اداره کل مربوطه نیز وجود دارد . چنانچه جهت آگاهی از نحوه استعلام ثبت شرکت این قسمت را مطالعه نمایید و یا برای مشاوره و استعلام رایگان از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجرب ثبت شرکت نیک در تماس باشید . تمامی انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند ، چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت ثبت شرکت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است. پس از تکمیل فرم مربوطه، با کلیک بر روی گام بعدی صفحه ی مربوط به اشخاص گشوده می شود. منظور از اشخاص، افرادی هستند که در شرکت یا موسسه دارای سمت می باشند که خود به دو نوع شخص حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. در قسمت شخص حقیقی می بایست اطلاعات شخصی خواسته شده در کادر تکمیل گردد و اگر نوع شخص حقوقی هم باشد فیلدهایی نظیر فارسی، تابعیت، شناسه ی ملی و…

ssaa.ir استعلام شرکت

اگر می‌خواهید شرکت خود را ثبت کنید باید شناسه ملی داشته باشید. شایان ذکر است، چنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی و مشاوره ی بیشتری داشتید، می توانید با کارشناسان مجرب ما در کارا ثبت تماس حاصل فرمایید. شایان ذکر است که در این سامانه علاوه بر ثبت شرکت‌ها و موسسه ها و ثبت نمودن صورتجلسات تغییرات میتوان جهت پیگیری ثبت برند تجاری در خواست های قبلی با وارد نمودن کد پیگیری مبادرت نمود، علاوه بر این منصرف شدن از تقاضا به منظور انصراف از صورتجلسات هم در این سامانه وجود دارد. این امکان وجود دارد که شبیه به این شماره نمونه ای در کشور موجود باشد. به همین موسسه املاک و اسناد کشور شماره دیگری به نام شناسه ملی به افراد حقوقی اعطا می نماید.

نحوه استعلام ثبت شرکت

بنابر ماده یک دستور العمل های اجرایی ، درخواست کنندگان باید اطلاعات مربوطه را بر اساس فرم ها وارد نمایید و پس از مراجعه به سامانه مذکور متناسب با درخواست ، تمامی اطلاعات را باید به صورت گام به گام تکمیل نمایید . چنانچه جهت هرگونه سوال ثبت شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ثبتی از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید . شما با وارد کردن شماره ثبت می‌توانید به اطلاعات شرکت مورد نظر دسترسی پیدا کنید. باید قبل از امضای این قرارداد از اداره یا مرجع ثبت شرکت‌ها استعلام بگیرید تا متوجه شوید که آیا این شرکت با این نام نشان به ثبت رسیده است یا خیر.

در مجامع عمومی عادی، حضور همه سهام داران و مدیران الزامی بوده و بنابراین از چنین مجامعی می توان برای تبادل نظر و تصمیم گیری در مورد موضوعات مهم مربوط به امور داخلی شرکت، فرصت ها، اهداف و سیاست های ثبت شرکت کلی استفاده کرد. دوست عزیزم موسسه ثبت میزان برای شما در هر نقطه از کشور باشید در کمترین زمان با مناسبترین هزینه، شرکت ثبت می کند، در صورت تمایل با موسسه تماس بگیرید. شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود هستش؟ در صورتی که مسئولیت محدود باشه نیاز به تمدید و تغییرات نیست اما اگر سهامی خاص باشه نیاز به تمدید بازرسین و مدیران دارید. شرکت های مدنی نیز شرکت هایی حقوقی می باشند که طی یک قرارداد، با داشتن منافع مشترک، بین دو یا چند نفر تشکیل می شوند. پس از اتمام کارهای مربوط به ثبت شرکت، اداره ثبت شرکتها یک شماره ثبت به شرکت تخصیص می دهد. لیکن،ممکن است نمونه ای شبیه به این شماره در کشور وجود داشته باشد.

در گذشته ، ثبت اسم تاجر در دفتر ثبت تجارتی تنها با مراجعه حضوری به مرجع ثبت شرکت ها امکان پذیر بود، اما امروزه کلیه تجار و شرکت های تجاری می توانند با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها و با ورود به بخش اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی، برای ثبت نام خود در دفتر ثبت تجارتی اقدام نمایند. این مرحله آخرین بخش از مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها است. با استفاده از کد ثبت شده شرکت می‌توانید آگهی روزنامه رسمی را به چاپ برسانید. این قسمت مرحله حساسی از مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها است. چرا که شما باید نام شرکت را انتخاب کنید که در آینده قطعا بر برند کسب‌وکار تاثیرگذار خواهد بود.

  • سپس باید نام شرکت را در فرم نام و شخص حقوقی به ترتیب اولویت 5 نام انتخاب کنید تا یکی از بین آنها تایید شود.
  • سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری یکی از مهم ترین سایت ها برای متقاضیان ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت ها و سایر موارد مربوطه است که توضیح خواهیم داد .
  • برایثبت شرکتدر تهران و ایرانابتدا باید هدف و موضوع فعالیت خود را مشخص کنید تا ببینید چه شرکتی مناسب کسب و کار شما می باشد.
  • 4-اگر شرکت دارای تاریخ انقضا ( تاریخ شروع فعالیت و پایان آن برای مدت محدود ) دارد قید شود .

(اسامی پیشنهادی می بایست دارای ریشه ی فارسی باشد، لاتین نباشد، با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافات نداشته باشد، دارای اسم خاص باشد و تکراری نباشد. این روشی است که می توانید به راحتی سایر اطلاعات شرکت را در سامانه های دولتی ببینید و اگر برای تان استعلام شناسه ملی کار دشواری است تنها می توانید با یک تماس با کارشناسان و متخصصان ما در پایش تماس بگیرید و کاملاً رایگان استعلام شناسه ملی شرکت را بگیرید. موسسه حقوقی پایش در این مقاله برآنست تا در مورد روش استعلام شناسه ملی شرکت مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هرسوال و مسئله ای با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. بر همین اساس، سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور، طراحی شده است که تنها منبع قابل استناد برای تمامی اشخاص، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی می باشد که ادعای کسب و کار دارند. برای استعلام ثبت شرکت می‌توانید با رفتن به نشانی اینترنتی ilenc.ir و پر کردن شناسنامه ملی و شماره ثبت به استعلام شرکت دسترسی پیدا کرده و از ثبت شرکت اطمینان بیابید.

بخش وکیل‌آنلاین در این قسمت نحوه نگارش دادخواست برای انواع دعاوی را آموزش می‌دهد. بنابراین ممکن است در یک موضوع واحد از فرم واحدی استفاده نشود و پس مطالب مندرج در این قسمت صرفاً جنبه ارشادی خواهد داشت. در این مطلب به نحوه گرفتن این شناسه و مزایای آن می‌پردازیم، ولی ابتدا لازم است یک تعریف از خود شناسه داشته باشیم. امکان استفاده از تسهیلات و وام های بزرگ بانکی و استفاده از امکانات ایجاد شده توسط سازمانهای دولتی.

سپس با کلیک بر روی گزینه ی گام بعدی وارد صفحه ی اطلاعات مرکز اصلی شوید. برای دانستن نحوه و ماهیت شناسه ملی بهتر است به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید. نحوه استعلام همانطور که گفته شد از طریق سامانه های اینترنتی است و از طریق حضوری امکان پذیر نیست.‌ آدرس و نشانی های مرتبط با شرکت در بالا درج شده اند. برای استعلام یک شرکت و اینکه فرد اطلاع پیدا کند از وجود یا عدم وجود شرکت، از قانونی بودن با غیر قانونی بودن یک شرکت که قرار است با وی همکاری کند یا اینکه با این شخص حقوقی یا همان شرکت قراردادی منعقد کند. یک راه این است که به سایت irsherkat.ssaa.ir مراجعه کنید و با تکمیل کردن فیلد مربوطه استعلام شرکت را جویا شوید.

به منظور جست و جوی شرکت باید از انتخاب نمودن محل جغرافیایی و تاریخ ثبت خودداری نمود. تاریخ تاسیس شرکت با تاریخ تولد یک شخص شباهت دارد و قابل قیاس می‌باشد. هر فردی ممکن است ثبت تغییرات بخواهد با شرکتی وارد رابطه حقوقی شود یا اینکه برای این شرکت کار کند و یا اینکه عقد قراردادی منعقد کند. دلایل زیادی وجود دارد که نیازی به اشاره کردن یک به یک آن ها نیست.

افرادی که قصد دریافت تقاضانامه برای صدور اجراییه ها را دارند، می توانند از طریق بخش پرداخت هزینه تقاضانامه صدور سایر اجراییه ها اقدام به پرداخت هزینه تقاضانامه ها به صورت آنلاین کنند. بدیهی است که در این بخش امکان پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین و با شناسه وجود دارد. برای استعلام شرکت مورد نیاز و ضروری است ، با داشتن یکی از این 3 مورد می توان در صورت وجود داشتن آن شرکت اطلاعات کلی که در ابتدا توضیح داده شد را بدست آورد و به بیان بهتر می توان شناسنامه شرکت را مطالعه نمود. اگر اولین باری است که از این سایت بازدید می کنید حتما راهنمای سایت را مشاهده کنید. همچنین برای اینکه بتوانید پیامی در بخش های سایت بنویسید ابتدا میبایست ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سایت گزینه ثبت نام در بالای سایت را انتخاب کنید.

این سازمان در چند سال گذشته با رویکرد دولت نسبت به انجام امور از طریق اینترنت، با راه اندازی سامانه الکترونیک ثبت شرکت ها، بسیاری از فرآیندها را آسان کرده است. لازم به ذکر است تمامی امورثبت شرکت ،ثبت تغییرات شرکت ، پلمپ دفاتر از طریق همین سامانه صورت می پذیرفت و در داخل سامانه بر اساس شهر نسبت به انتخاب واحد ثبتی خود امور مورد نظر انجام می گیرد. تمامی شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند. شناسه ملی کدی یازده رقمی است که به شرکت‌های ثبت‌شده اختصاص پیدا می‌کند. شماره ثبت مربوط به اداره صادرکننده آن در استان و شهری مشخص است، اما شناسه ملی هویت منحصربه‌فرد شرکت در سطح کشور است. گفتنی است که تمام اشخاص حقوقی در ایران موظف به ارائه این شناسه در تمام اسناد و آگهی‌های خود هستند.

ورود به سازمان معتبر به نشانی ilenc.ir و تکمیل شناسه ملی، نام و شماره ثبت و اطمینان از ثبت شرکت. ورود به سامانه روزنامه رسمی به آدرس rooznamehrasmi.ir و تکمیل گزینه های شماره ملی و نام شرکت جهت دریافت اطلاعات. در قسمت مرکز مالکیت معنوی سایت اداره ثبت اسناد و املاک، کلیه امکانات مربوط به ثبت مالکیت های فکری و استعلام های مربوط به آن برای کاربران این حوزه فراهم شده. در ادامه به توضیح امکانات این بخش از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک می پردازیم.

نحوه تبدیل شرکت با مسئولیت محدود به سهامی خاص

اکثر موکلین خواستار یک استعلام اولیه از نام شرکت در مراحل اولیه ثبت شرکت هستند. درحال حاضر منابعی برای استعلام از نام انتخابی موکلین وجود ندارد. هر شرکتی که این شماره ثبت را نداشته غیرقانونی و غیرمجاز است.

درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید. بر اساس ماده 1 آیین نامه تاسیس و فعالیت شرکت های پخش دارویی، شرکت های تولید کننده، وارد کننده و شرکت های فوریتی واردات داروی تایید شده و دارای مجوز، شرکت دارویی می گویند. بر اساس ماده 1863 قانون تجارت، به آن دسته از شرکت هایی که برای انجام امور تجاری و با نام مخصوص بین حداقل دو نفر تشکیل می شود، شرکت نسبی می گویند و مسئولیت هر کدام از شرکاء به میزان… تا زمان برپا بودن شرکت، با این شماره ثبت، قابل شناسایی است. از حوزه فعالیت شرکت و آدرس آن مطلع می شویم و متوجه می شویم که آیا آن شرکت به شکل قانونی فعالیت می نماید یا خیر.