روشهای استعلام شرکت های ثبت شده

لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. سامانه روزنامه رسمی کل کشور یک راه برای دریافت اطلاعات شرکت‌ها و سازمان هاست. شما می‌توانید به سایت رسمی این سامانه رفته و شرکت مورد نظر را جست و جو کنید. برای اینکه بتوانید شناسه ملی دریافت کنید در ابتدا باید به عنوان یک شخصیت حقوقی به ثبت برسید. برای این کار در قالب یک شرکت باید وارد سایت irsherkat.ssaa.ir شوید و برای ثبت شرکتتان اقدام کنید. در این روش نیز پولی به شرکت وارد نمی شود و فقط یک عملیات حسابداری در صورتهای مالی شرکت رخ می دهد.

سامانه irsherkat.ssaa.ir

همچنین اگر نمی خواهید درگیر این موارد و رفت و برگشت های متعدد پرونده به اداره باشید می توانید فرآیند ثبت را با کمترین هزینه به تیم خدمات اداری ما بسپارید. نام ایمیل و وب سایت های من در این مرورگر برای دفعه بعد که دیدگاه درج می کنم، ذخیره کنید. چنانچه اطلاعات مجموعه ای به یکی از طرق فوق یافت نشد نشان دهنده آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است.

“هدیه” سازمان بازرسی تقدیم وزیر کشور شد

می بایست به آدرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه تماس یا مراجعه نمایند. پرداخت گردید بنابراین سرمایه شرکت 100 percent پرداخت شده می باشد. ارائه لیست سهامداران قبل و پس از تبدیل نوع سهام به امضاء کلیه سهامداران. صورتجلسه در چند نسخه تنظیم کلیه صفحات و به امضاء هیات رئیسه جلسه برسد ظرف مدت سه روز تحویل اداره پست شود و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد. صورتجلسه در چند نسخه تنظیم و کلیه صفحات به امضاء هیات رئیسه جلسه برسد و یک نسخه ظرف مدت سه روز تحویل اداره پست شود و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد.

4-اگر شرکت دارای تاریخ انقضا ( تاریخ شروع فعالیت و پایان آن برای مدت محدود ) دارد قید شود . وارد کردن آدرس مرکز اصلی شرکت با کد پستی و یک تلفن ثابت. وارد نمودن پنج اسم انتخابی ثبت شرکت در تهران برای نام شرکت به ترتیب اولولیت. ۱۳٫در مرحله بعدی باید اطلاعات متن اظهارنامه و اساسنامه و شرکتنامه را وارد نمایید. _ وارد کردن آدرس مرکز اصلی شرکت با کد پستی و یک تلفن ثابت.

  • در این بخش، امکان پیگیری آخرین وضعیت ملک با استفاده از شناسه یکتای سند رسمی که یک شماره 18 رقمی می باشد، برای کاربران سایت سازمان ثبت وجود دارد.
  • این شناسه یازده رقمی است که تنها منحصر به یک شرکت است.لذا،از مهم ترین موارد در شناسایی و استعلام وجود یا عدم وجود یک شرکت محسوب می شود.
  • پس از طی مراحل ذکر شده ، وارد صفحه ی تایید صحت اطلاعات خواهید شد.در این مرحله می بایست گزینه ی تایید اظهارنامه پلمپ و مدارک مورد نیاز را انتخاب کنید.
  • با پاسخ به چند سوال قادر می باشید به سامانه وارد شوید و از وضعیت ثبتی خود مطلع شوید.
  • کسب‌وکارها از هر نوعی که باشند و در هر نقطه جغرافیایی فعالیت کنند معمولا به ثبت شرکت و آشنایی با مراحل ثبت شرکت نیاز دارند.

این مرحله آخرین بخش از مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها است. با استفاده از کد ثبت شده شرکت می‌توانید آگهی روزنامه رسمی را به چاپ برسانید. این قسمت مرحله حساسی از مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها است. چرا که شما باید نام شرکت را انتخاب کنید که در آینده قطعا بر برند کسب‌وکار تاثیرگذار خواهد بود.

سرعتی زن تیم ملی والیبال

ثبت اطلاعات مربوط به تأسیس شعبه چنانچه شعبه ای وجود داشته باشد. ابتدا وارد کردن کد پستی شعبه، شماره تماس واحد ثبتی شعبه، نشانی شعبه و در نهایت ثبت شعبه. نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی.

در پایان هر سال مالی هم شرکت باید این دفترها را به اداره مالیات تحویل دهد. درخواست ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت نیز تنها از طریق این سامانه انجام می گیرد. این سامانه از معتبرترین روش ها جهت استعلام نام شرکت می باشد که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و علاوه بر شرکت ها تمامی اشخاص حقوقی کشور نظیر ارگان های دولتی و شهرداری ها را در بر می گیرد. چون ثبت شرکتنامه در دفاتر اسناد رسمی با وجود ثبت خود شرکت در اداره ی ثبت، موجب پیچیدگی کار می شود، از این جهت به موجب مقررات مورخه 10 اسفند 1327 وزارت دادگستری به دوائر ثبت شرکت ها در مرکز و شهرستانها اجازه ی ثبت شرکتنامه داده می شود. در این مقاله به استعلام ثبت شرکت از قوه قضاییه و چگونگی دریافت این استعلام توسط افراد پرداخته شده است. هر شرکتی برای اینکه به صورت قانونی ثبت گردد می‌بایستی از اداره ثبت شرکت‌ها، یک شماره ثبت از اداره ثبت و یک شناسه ملی از اداره اسناد و املاک دریافت نمایند و پس از دریافت این دو کد اشخاص حقوقی و شرکت‌ آنها با این شناسه‌ها شناخته می‌‌شود.

پس از اتمام کارهای مربوط به ثبت شرکت، اداره ثبت شرکتها یک شماره ثبت به شرکت تخصیص می دهد. لیکن،ممکن است نمونه ای شبیه به این شماره در کشور وجود داشته باشد. در گذشته ، ثبت اسم تاجر در دفتر ثبت تجارتی تنها با مراجعه حضوری به مرجع ثبت شرکت ها امکان پذیر بود، اما امروزه کلیه تجار و شرکت های تجاری می توانند با مراجعه به سایت جامع ثبت شرکتها و با ورود به بخش اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی، برای ثبت نام خود در دفتر ثبت تجارتی اقدام نمایند.

مراحل ثبت شرکت

کپی مدارک هویتی نام برده شده در بالا برای شریک یا شرکایی که قصد خارج شدن از شرکت را دارند. مجامع فوق العاده و صورت جلسه های نوشته شده در آن ها زمانی دارای وجاهت قانونی برای ثبت و اجرا هستند که حداقل به رای موافق دو سوم افراد حاضر در جلسه رسیده باشند. در مجامع عمومی عادی، حضور همه سهام داران و مدیران الزامی بوده و بنابراین از چنین مجامعی می توان برای تبادل نظر و تصمیم گیری در مورد موضوعات مهم مربوط به امور داخلی شرکت، فرصت ها، اهداف و سیاست های ثبت شرکت کلی استفاده کرد. دوست عزیزم موسسه ثبت میزان برای شما در هر نقطه از کشور باشید در کمترین زمان با مناسبترین هزینه، شرکت ثبت می کند، در صورت تمایل با موسسه تماس بگیرید. شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود هستش؟ در صورتی که مسئولیت محدود باشه نیاز به تمدید و تغییرات نیست اما اگر سهامی خاص باشه نیاز به تمدید بازرسین و مدیران دارید. شرکت های مدنی نیز شرکت هایی حقوقی می باشند که طی یک قرارداد، با داشتن منافع مشترک، بین دو یا چند نفر تشکیل می شوند.

انجام استعلام نام شرکت فرآیند چندان پیچیده ایی نیست و نیازمند به صرف وقت بسیار و مراجعه حضوری نمی باشد. وی از متقاضیان ثبت صورتجلسه تغییرات خواست از مراجعه حضوری به منظور تحویل مدارک خودداری کنند. جهت کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید . برای استعلام موارد مورد نظرتون باید یه سایت مالکیت معنوی مراجعه کنید .

misc