راهنمای سامانه ثبت شرکتها آموزش سایت Irsherkat Ssaair

در صورتی که پست به درستی انجام شده باشد، وضعیت سامانه به “ارسال مدرک‌شده” تغییر پیدا خواهد کرد. اشخاصی که به فعالیت تجاری مشغول هستند، با توجه به سال مالی خود این دفاتر را دریافت و تنظیم می‌نمایند. به‌طور مثال اگر سال مالی شرکتی از فروردین تا اسفند باشد، برای دریافت و تکمیل پلمپ دفاتر سال 1400 ، از فروردین سال 1400 تا اسفند سال 1400 مهلت خواهد داشت. پس از ثبت درخواست هم حدود ۱۰ الی ۱۵ روز کاری زمان می‌برد تا دفاتر توسط اداره پست برای شخص حقیقی یا حقوقی ارسال شود.

اداره ثبت شرکتها پیگیری درخواست

اتتخاب نام شرکت نیز کمی قلق خاص خود را دارد چون نام شرکت شما می بایست توسط اداره ثبت شرکت ها تایید گردد، اداره ثبت شرکتها نام درخواستی شما را به بقیه شرکت های موجود بررسی می کند که نام مشابه شرکت دیگری را انتخاب نکرده باشید. ولی فرمی را در صفحه اصلی سایت برای شما قرار داده ایم که می توانید نام های خود را در آن وارد کنید تا کارشناسان استعلام نام پس از بررسی نام های پیشنهادی به شما اعلام کنند که نام های مد نظر شما قابل ثبت است یا خیر. پلمپ دفاتر توسط اداره کل ثبت شرکت ها وموسسات غیرتجاری انجام می‌گیرد. سپس شماره ثبت شرکت در آن وارد شده و مهر اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری در آن درج می‌شود.

مصوبه شرايط و نحوه انتخاب و فعاليت صاحبنظران حقيقي امور قرآني عضو شوراي توسعه فرهنگ… تصويب‌نامه در خصوص افزايش حق حضور نمايندگان کارگر و کارفرماي شرکت¬کننده در هيئت¬هاي… من تصمیم داشتم کارهای املاک ثبت برند تجاری و دفترفنی و مهندسی رو باهم در یک مکان انجام بدم .ک اماکن شهرمون بخاطر ادغام صنف بهم اجازه این کار رو نداد. می شود لطفا در مورد اینکه میزان مالیات یک شرکت چند درصد است و چگونه حساب می شود توضیح دهید.

رد پرونده شرکت

حق امضاء اعضاء هیئت مدیره ، تکمیل مواد اساسنامه ، انتخاب روزنامه کثیر برای درج آگهی های شرکت از دیگر مواردی است که باید با دقت تمام در سامانه تکمیل شود تا بعدا مجبور به صرف هزینه مجدد برای ثبت تغییرات شرکت تان نباشید . اشخاص باید سالانه برای پلمپ دفاتر قانونی شان به موقع اقدام کنند و پس از اتمام مراحل مربوطه ، دفتر کل و دفتر روزنامه دریافت کنند و موارد مربوطه را در آن یادداشت نمایند . ثبت شرکت در سامانه irsherkat ssaa ir که تنها مرجع اصلی جهت ثبت شرکت ، ثبت تغییرات شرکت و کلیه امور وابسته ثبتی از این قبیل است ، دارای قواعد و ضوابطی است که به تمامی آن باید توجه نمایید .

  • سلام من سال ninety three به عنوان مدیر عامل وارد شرکت جهان بنای کیهان شدم به عنوان امتیاز آور شرکت .بعد از گذشت 6سال هنوز اسم من به عنوان مدیر عامل داخل آن شرکت میباشد در صورتی که با این شرکت 2ساله قرارداد داشتم.
  • تصمیم گیری در رابطه با نوع روزنامه کثیرالانتشاری که قرار است آگهی های تغییرات سال مالی پیش رو در آن چاپ و منتشر شوند.
  • به راحتی متقاضیان می توانند امور ثبتی خود اعم از ثبت شرکت, ثبت برند,ثبت لوگو, ثبت تغییرات شرکت ها, تنظیم درخواست ها و مدارک مورد نیاز بخشنامه ها و ….
  • در گذشته کلیه خدمات مربوط به ثبت شرکت و … به صورت حضوری انجام می گرفت ، چنانچه همین امر سبب هدر رفتن هزینه و زمان بسیاری از متقاضیان می شد .
  • انتخاب نام شرکت تابع قواعدی است که در «دستورالعمل اجرایی تعیین نام اشخاص حقوقی» به طور کامل شرح داده شده‌اند.

در صورتی می تواید طی سال مالی اقدام به ثبت و پلمپ دفاتر نمایید که کلیه رویدادهای مالی پس از تاریخ ثبت و پلمپ دفاتر باشد. کلیه اسناد را از تاریخ پلمپ به بعد ثبت کنید که دفاتر قانونی رد نشوند. روز پنجم فروردین دوباره از طریق بارکد پستی که در دست دارید استعلام بگیرید . در صورت تایید سامانه و باز شدن درگاه پرداخت ، مبلغ پلمپ دفاتر رو پرداخت کنید تا سریعا دفاتر برای شما ارسال بشه .

شرکت های عمرانی ، شهرداری که معمولا در مزایدات و مناقصات شرکت می کنند، شرکت سهامی خاص را انتخاب می کنند. اعتبار هیات مدیره شرکت سهامی خاص 2 سال خورشیدی و بازرسین 1 سال مالیاتی می باشد و پس از انقضاء باید تمدید و یا تعویض شوند (یعنی در کل حداقل three ثبت تغییرات عضو و 2 بازرس برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز می باشد). در هنگام پر نمودن اظهارنامه پلمپ دفاتر تجاری، در بخشی که نوع دفاتر را مشخص می‌نمایید، این هزینه مشخص خواهد شد.

با ثبت شرکت ایلیا تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و از راهنمایی های کارشناسان مجرب ما بهره مند شوند. و نوع درخواست خود را مشخص نمایید تا با پاسخ به چند سوال بتوانید وارد سامانه شده و وضعیت ثبتی خود را پیگیری کنید. ثبت شرکت به کار شما چارچوب بخشیده و کلیه فعالیت های شرکت را قانونی می سازد. پس از ورود به سایت سامانه به آدرس irsherkat.ssaa.ir گزینه انصراف از درخواست را انتخاب نمایید.

سوالم اینه که شرکت‌های ثبت شده‌ای هستن که فعال نباشن و بشه کد ثبت اونارو خرید و مشخصات شرکت رو تغییر داد؟ مثلا کد ثبت شرکتی رو خرید که چند سال سابقه‌ی فعالیت داشته ولی الان شرکت فعال نیست. بنده قصد دارم با ینفر شریک بشم که اون شخص قبلا شرکت ثبت کرده و میخواد تغییرات بده و اسم من رو بعنوان یکی از اعضاء هیئت مدیره بذاره.. همچنین سهام دار شرکت هم هستم… آیا تو این تغییرات نیاز به امضاء من بعنوان شریک و اعضا هیئت مدیره هست؟ در کجای این شرکت آمده که من سهام دار هستم و اینکه حق امضاء دارم و چگونگی تقسیم سهام وظایف و اختیارات اینا رو کجا ثبت میکنن..

در مرحله بعدی لازم است که شخصیت حقوقی و یا شرکت مد نظر خود را که قصد ثبت آن را دارید، را انتخاب کنید و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. سال مالی شرکت ما 30/8/ می باشد چه زمانی باید دفاتر کل و روزنامه سال بعد را پلمپ نمائیم. اگر روزی که درخواست داده میشود کمتر از 15 روز از شروع سال مالی باشد تاخیر قابل پذیرش است وگرنه دفاتر برگشت خواهد خورد و سال مالی بصورت براوردی رسیدگی خواهد شد . دفاتر خود را در تاریخ……………تحت شماره…………………در این اداره کل پلمپ نموده است.

آگهی ثبتی شرکتها

مهمترین نقش اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در تعریف بنگاه های اقتصادی و تامین امنیت اقتصادی خلاصه می شد. از طرفی این اداره حمایت حقوقی و قانونی از مالکیت معنوی اختراع ها طرح های صنعتی و علامت های تجاری را نیز بر عهده دارد. ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir ازطریق سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی امکان پذیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. ثبت شرکت برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سامانه جامع ثبت شرکتها در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون سامانه جامع ثبت شرکتها پاسخ دهند. آدرس سامانه جامع ثبت شرکتها یعنی irsherkat.ssaa.ir را در مرورگر دستگاه خود جستجو نموده تا وارد صفحه اصلی این سایت شوید.

در این بخش مدارکی که متقاضی با توجه به تصمیمات اتخاذ شده و نوع صورتجلسه باید ارائه کند نشان داده می شود که باید آن ها را تهیه و ارائه نمود و سپس گزینه تأیید مدارک مورد نیاز را انتخاب کرد. جهت هر نوع تغییری باید صورتجلسه مربوط به همان تغییر را تهیه کرد. به عنوان مثال جهت تغییر سمت اعضا هیئت مدیره، صورتجلسه هیئت مدیران و جهت تغییر اسم شرکت باید صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تهیه گردد. شما عملا قبل از ثبت شرکت هیچ شرکتی را ندارید ثبت شرکت در تهران زیرا با توجه به قوانین شرکت ها تا وقتی که شرکتی به صورت قانونی به ثبت نرسیده است از نظر قانونی شرکت وجود ندارد. ماده۱۴) بـه منظوراستاندارد سازی فرآيندهای ثبت شركتها و مؤسسات غيرتجاري، كارگروهی به رياسـت معاون امور اسناد و عضويت مديركل ثبت شركتها و مؤسسات غيرتجاري و مديـران دفتر حقوقی و امـور مجلس و دفتـر توسعـه فن آوری و اطلاعات سازمان تشكيل مي گردد. دبيرخانه اين كار گروه در اداره كل ثبت شـركتها و مـؤسسات غيـرتجـاري مي باشد.

تمامی موارد مربوط به ثبت صورتجلسه تغییرات از طریق سه نوع جلسه یا مجمع تعیین می شوند که در ادامه به تفکیک همه را توضیج می دهیم تا شما متوجه شوید که کدام تغییرات با چه مجمع و صورتجلسه ای باید ثبت شود. همه این عوامل جز تغییراتی می باشد که باید به صورت رسمی در اداره ثبت به ثبت برسد تا بتواند وجه قانونی داشته باشد. اما به طور کلی در صورت پذیرش ،مسئول اداره ،دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می کند ، با ثبت در دفتر ثبت شرکت ها نیاز به ثبت شرکتنامه در دفتر ثبت شرکت ها می باشد. ۶- مغایرت و اشتباه در طبقات محل تشکیل جلسه در متن آگهی دعوت و صورتجلسه تنظیمی مرتبط ، چنانچه بدون قرینه باشد ، می تواند اشتباه موثر تلقی شود . ۱- محل تشکیل مجمع می بایستی با نشانی کامل در آگهی دعوت قید شود .