راهنمای ثبت اینترنتی شرکت در سامانه اداره【 ویدیو کامل 】

با توجه به سامانه ای شدن فرایند ثبت شرکت میتوانید این کار را انجام دهید ولی باید بدانید این فرآیند نیازمند تجربه و تخصص است. شما میتوانید با مطالعه راهنمای زیر خودتان اقدان به ثبت شرکت نمایید. و یا اینکه با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید. راهنما های ثبت شرکت به شما کمک می کنند تا شرکت دانش بنیان را راه اندازی نمایید و بتوانید به راحتی از یک تا صد درصد سهام شرکت ثبت شرکت دانش بنیان را در جهت داشتن یک موسسه و یک شرکت علمی همانند یک صنف پژوهشی به کار ببرید. و مقدار سرمایشان را برای تاسیس این نوع شرکت با یکدیگر به اشتراک می گذارند تا در این مسیر بصورت مشترک فعالیت خود را آغاز نمایند که کلیه ی افراد برای رسیدن به موفقیت دارای هدفی واحد می باشند. این مرحله زمانی که شما تغییراتی در موضوع فعالیت شرکت داشته باشید برای شما نمایش داده خواهد شد.

ثبت رسمی برای تمامی کسب و کارها لازم است، چرا که علاوه بر اعتبار آن، از نظر قانونی شما دیگر دچار مشکل نخواهید شد. قطعا مشتریان تمایل بیشتری برای همکاری با شرکت‌های ثبت شده دارند. لازم به ذکر است درصورتی‌که کارشناس اداره، موضوع شرکت را نیازمند کسب مجوز از مرجع خاصی بداند از مرجع مزبور ، استعلام می‌نماید.

دولت در تعیین قیمت برق تجدیدنظر کند [newline]مصوبه جدید هیات عالی جذب درباره تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی

برای ثبت شرکت سهامی خاص، می بایست حداقل سه نفر شریک وجود داشته باشد که آن ها باید با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به بانک مراجعه و تقاضای افتتاح حساب غیر قابل برداشت برایثبت شرکتنمایند. برایثبتاین نوع ازشرکتحداقل باید مبلغ یک میلیون ریال به حساب بانکیشرکتواریز شود . البته متقاضی پس از اطمینان حاصل کردن از درستی و صحت مندرجات اظهارنامه به همراه مدارکی که اداره ثبت شرکت ها از شما درخواست می کند پست نمایید که البته در برخی موارد نیاز است که حضوراً به اداره مراجعه کنید . شرکتی است که همانند شرکت تضامنی اداره و تشکیل می شود با این تفاوت که مسئولیت شرکا نسبت به دیون مازاد بر دارایی شرکت، به میزان سرمایه ای که در شرکت گذارده اند یا باید بگذارند، محاسبه می شود. ارتباط مدیران شرکت نسبی با شرکای شرکت همچون ارتباط وکیل و موکل می باشد. بدون این که تقسیم سرمایه شرکت به قطعات سهم یا سهام انجام شود، شرکا در این شرکت فقط تا میزان سرمایه خود مسئول پرداخت دیون و تعهدات شرکت می باشند.

راهنمای ثبت شرکت

براساس ماده ۹۴ قانون تجارت،شرکت با مسولیت محدود شرکتی است که در آن ۲ یا چند نفر برای انجام فعالیت تجاری و کسب درآمد شراکت می نمایند.این نوع از شرکت ها معمولا میان اعضای یک خانواده یا فامیل و یا دوستان شکل می گیرند. حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکت سهامی عام ۳ نفر و حداقل اعضا ۵ نفر می باشد.در شرکت های سهامی عام برای فروش سهام باید آگهی پذیره نویسی منتشر شود تا عموم مردم مطلع شوند. برای ثبت شرکت بعد از انتخاب نوع شرکت و قراردادن شرکاء و مدیران در سمت تعیین شده و تعیین میزان سرمایه و تقسیم سهام اعضاء باید 5 اسم به ترتیب اولویت سه یا چهار سیلابی برای شرکت انتخاب کنید و مدارک اعضاء و اوراق ثبتی را تنظیم نمایید. شرکت تضامنی چه نوع شرکتی است؟ این نوع شرکت با حداقل دو عضو برای امور تجاری تشکیل می شود که هر یک از اعضا باید تمام دیون را پرداخت کنند هرچند که بیشتر از سرمایه آورنده شان در شرکت باشد.

چرا موسسه ثبتی ذهن ناب ؟

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. مدیران و بازرسان شرکت انتخاب شوند و افراد منتخب به طور کتبی قبول سمت نمایند. چهار نسخه از صورتجلسه مجمع عمومی موسس و اولین مجمع عمومی عادی سامانه ثبت شرکت و اسامی اعضاء شرکت، هیئت مدیره منتخب، بازرسان و مدیر عامل شرکت. ماده ۳۲ و ۳۴ ( تعداد اعضای هیات مدیره و سهام وثیقه مدیران) را بررسی کنید. می‌توانید از الگوی متن قرمز رنگ استفاده کنید و شرح دارندگان حق امضا وارد کنید.

  • نحوه ثبت شرکت را با توجه به موارد ذکر شده می توان به این صورت اعلام کرد.
  • 12- سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی شود و شرکا فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات می باشد.
  • به عبارتی اگر شرکت مذکور دچار ورشکستگی شود و نتواند پاسخگوی طلبکاران باشد فقط سرمایه ی سهامداران از بین می‌ رود و طلبکاران نمی‌توانند مطالبات باقی مانده خود را از اموال شرکای شرکت درخواست نمایند.
  • روزنامه مورد نظر پس از چاپ و تکثیر به آدرس شما فرستاده خواهد شد.
  • همان طور که گفته شد حداقل سرمایه جهت ثبت شرکت صد هزار تومان می باشد.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام ثبت شرکت نیک، در این مطلب به نقل از سامانه ثبت شرکت نیک، صفر تا صد راهنمای ثبت شرکت را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. ثبت نیک ارایه دهنده انواع خدمات ثبتی از جمله ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند می‌باشد. شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود ، بدون انتشار سهام ، تشکیل می‌شود.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص

وجود چند شرکت در یک شرکت واحد به عنوان شریک و یا سهامدار. در این فیلد باید نوع تابعیت امضاء کننده دفتر را انتخاب کنید. در این فیلد باید نام خانوادگی شخص امضاء کننده دفتر را وارد کنید. گزینه حذف همین اطلاعات را حذف میکند و گزینه انصراف به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده‌اید. تاریخ تحویل مدارک به اداره پست و شماره بارکد پستی را وارد کنید. این قسمت بعد از تایید نام باز می‌شود و باید فایل آن را ذخیره کنید. [newline]در قسمت سمت هیئت رئیسه پیشنهاد می‌شود، رئیس هیات مدیره را به عنوان رئیس جلسه، مدیرعامل به سمت ناظر اول، نائب رئیس را به عنوان ناظر دوم و یکی از اعضای هیات مدیره یا بازرس اصلی را به عنوان منشی جلسه انتخاب کنید.

anonymous