دفاتر پلمپ

در این مطلب به اختصار مراحل ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها را برایتان نام می بریم. تمامی شرکتها و موسساتی که قصد راه اندازی و ثبت را به صورت قانونی و رسمی دارند، بایستی در سامانه اداره ثبت شرکتها، مدارک مورد نیاز را ارسال نموده و مراحل تعیین شده را طی نمایند. در این مقاله در رابطه با درخواست و نحوه ثبت شرکت در تهران پیگیری ثبت شرکت توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد. بعد از تکمیل این مراحل یک نسخه چاپی از اظهارنامه پلمپ دفاتر به همراه کپی روزنامه رسمی تاسیس و کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت را جهت تایید مدارک و صدور دستور پرداخت برای ارسال دفاتر از طریق دفاتر پستی به اداره ثبت شرکتها ارسال می نمایید.

چرا که هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد نسبت به هزینه ثبت شرکت در سرزمین اصلی بسیار بیشتر است. در قسمت نام و نوع شخصیت حقوقی اسامی انتخابی که برای شرکت داشته‌اید. که کاملاً اسامی باید بر اساس قوانین اداره ثبت شرکت‌ها انتخاب شوند.

  • بنابراین در پایان مطلبِ نحوه پیگیری ثبت شرکت به حالتهای احتمالی پرونده اشاره می کنیم.
  • آن دسته از شخصیت های حقوقی که تمایل به دریافت کد فراگیر را دارند، می توانند از طریق سایت ثبت شرکت ها اقدام ثبت درخواست کد فراگیر نمایند.
  • با توجه به آنچه گفته شد، در این مقاله به معرفی سامانه سازمان ثبت اسناد و املاک پرداخته و پس از توضیح نحوه ورود به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در مورد امکانات سامانه اداره ثبت اسناد و املاک صحبت خواهیم نمود.
  • چنانچه قصد استفاده از یک وکیل را داشته باشید ، باید اطلاعات هویتی وکیل مربوطه من جمله شماره وکالتنامه ، شماره ملی ، شماره تماس و … را تکمیل نمایید .

سامانه ثبت شرکت در صورتی که شرکت شعبه به خصوصی داشته باشد، در این مرحله باید اطلاعات مربوط به آن را وارد کنید که معمولا شرکت ها در ابتدای تاسیس، شعبه دیگری ندارند. نماینده مورد نظر، نوع نمایندگی، مستند نمایندگی، شماره و تاریخ مستند نمایندگی. و ارسال آنها به اداره ثبت شرکتها از طریق پست، حدوداً یک هفته کاری زمان لازم است تا شرکت مورد نظر شما به ثبت برسد. لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات لازم است در سامانه ثبت نام کنید.

در این مرحله باید آگهی شرکت را برای اطلاع رسانی در یک روزنامه کثیرالانتشار به چاپ برسانید. در صورتی که تعداد افراد بیش از حد معینی باشد، باید فرم مشخصی را در سامانه دانلود کرده و نام های خود را در آن وارد کنند. سامانه در این مرحله چند حوزه پیشنهادی را ارائه می کند که از بین آن ها باید یکی را انتخاب کنید. لازم به ذکر است مدیران شرکت ها پیش از عقد قرارداد با ثبت برند تجاری سایر شرکت ها بهتر است از این طریق از وضعیت فعال ، تعلیق یا منحل بودن شرکت مقابل آگاهی پیدا کنند و سپس به این قبیل اقدامات بپردازند . تمامی مطالب سایت توسط ربات جمع آوردی شده است در صورت نارضایتی از طریق تماس با ما در ارتباط باشید تا تمامی محتویات سایت شما حذف شود . و گرنه شریکی که اسم او در اسم شرکت قید شده در مقابل اشخاص ثالث مسئولیت تضامنی خواهد داشت.

جهت آموزش کامل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها “irsherkat.ssaa.ir” به سایت ثبت شرکت نیک مراجعه نمایید. یکی از خدمات ارائه شده در سامانه ثبت شرکت ها، امکان ثبت درخواست صورت جلسه تغییرات می باشد. در این بخش شخصیت های حقوقی می توانند با شناسه ملی و یا بدون شناسه ملی (با وارد کردن شماره ثبت واحد)، درخواست خود را برای ثبت صورت جلسه تغییرات ثبت نمایند. در این بخش با وارد کردن یکی از اطلاعات شخصیت حقوقی از جمله شماره ملی ، تمامی اطلاعات ضروری که در سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی نیز وجود دارد به شما نمایش داده خواهد شد . اطلاعاتی از جمله وضعیت شرکت ، نام ، آدرس ، نوع شرکت ، تاریخ ثبت شرکت ، کدپستی و … برای شما به نمایش گذاشته می شود .

سامانه ثبت شرکتها Ssaa Ir

وارد مرحله بعدی شوید سال مالی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار شرکت و تکمیل فرم‌های مربوط به صورت جلسه را تکمیل نمایید. به طور کلی برای ثبت شرکت بر اساس قوانین تجارت ایران حسب نوع شرکت تعداد اعضاء متفاوت خواهد بود. اطلاعات باید دقیقا با متن مستندات و صورتجلسات تطابق داشته باشد ، مراحل ثبت شرکت ها در سامانه الکترونیکی دارای eight مرحله است که در پیگیری ثبت تغییرات شرکت این قسمت به طور کامل توضیح خواهیم داد . با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت ها کلیه امور مربوطه به صورت اینترنتی انجام می گردد . افرادی که قصد اخذ کارت بازرگانی و یا ارائه اظهارنامه مالیاتی دارند نیز با تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز در این سامانه می توانند با طی مراحل مربوطه و پرداختی های نه چندان از این خدمت سامانه بهره مند شوند.

iransherkat

لازم به ذکر است از مهمترین مواردی که پیش از درخواست نام باید صورت داده شود استعلام نام شرکت است که از طریق روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار صورت می پذیرد . چنانچه جهت هرگونه سوال ثبت شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ثبتی از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید . همچنین برای دیدن کلیپ های آموزشی میتوانید ما را دراینستاگرام راهنمای ثبت شرکت داراندنبال نمایید. قابل توجه است که انجام کلیه امور ثبتی در صورت رعایت نکردن یا ندانستن ضوابط در مراحل ثبت ، شما را با ضرر های مالی بسیاری رو به رو خواهد کرد و ممکن است شما تا چندین سال بعد هم متوجه آن نشوید . در این بخش اطلاعاتی مثل اطلاعات هویتی، آدرس پستی و اطلاعات تماس افراد باید ثبت شود. همچنین اطلاعات دیگری همچون میزان سهام و مسئولیت هر کدام از آن ها تعیین می شود.

از جمله خدمات ارائه شده در این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد. برای ثبت شرکت در سامانه i she ka .ssaa.i باید با تمامی قواعد و ضوابط مربوطه آشنایی داشته باشید تا بدون نقص اطلاعات خود را به ثبت برسانید . پس از مراجعه به سامانه مذکور و انتخاب نوع شخصیت حقوقی ، اطلاعات هویتی نماینده ، وکیل ، حوزه ثبتی شرکت ، آدرس شرکت و تاریخ شروع سال مالی را درج نمایید . به طور کلی اشخاص باید حساب ها ، صورت های ملی و … خود را به اداره امور مالیاتی ارائه دهند در غیر این صورت جرائمی برای آن ها به دنبال خواهد داشت . اشخاص باید سالانه برای پلمپ دفاتر قانونی شان به موقع اقدام کنند و پس از اتمام مراحل مربوطه ، دفتر کل و دفتر روزنامه دریافت کنند و موارد مربوطه را در آن یادداشت نمایند .

Irsherkat Ir ثبت شرکت

تبصره- سازمان حفاظت محیط‌زیست موظف است در محدوده حریم شهرها و روستاها بر اقدامات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در این خصوص نظارت کند. اشاره کرد) که مراتب به طور کامل در مقاله « موضوعات نیازمند به اخذ مجوز » اشاره شده است. تا اسمی با رد نام مواجه نشوند در صورت وجود شرایط قانونی کی از 5 نام انتخاب می‌شوند. چنانچه به دنبال موسسه ای با سابقه طولانی در عرصه ثبت هستید و دانش و تجربه برای شما نیز همانند ما در اولویت است. معنای نام های انتخابی باید از فرهنگ لغت های معتبر من جمله دهخدا ، معین ، عمید و … باشد . اما نکته ایی که حائز اهمیت هست اینه که موجود بودن یک شرکت دال بر قانونی کار کردن اون شرکت نیست .

سایت ثبت نام و دریافت کد فراگیر اتباع خارجی جهت امور بانکی ، ثبتی و اداری

الزام وجود دفاتر پلمپ طبق ماده 6 قانون تجارت برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی پس از ثبت شرکت برای اظهار هزینه ها و درآمدهای خود وجود دارد. ثبت بینش در این مقاله به پیگیری پلمپ دفاتر و همچنین هزینه دفاتر پلمپ قانونی خواهد پرداخت. در پایگاه اینترنتی قابل دسترسی می‌باشد، سامانه درخواست ثبت شرکت است.

ممکن است شرکت شما بواسطه داد و ستد و ارتباط با موسسات خارجی نیاز به تعیین سال مالی خود در قالب سال میلادی داشته باشد، در این صورت باید گزینه سال میلادی را انتخاب نمایید. مطابق قانون ثبت شرکتها و تجارت هر اختیاراتی که به جلسه مجمع عمومی عادی یا فوق العاده و…… داده شده است میتواند تصمیمات جلسه باشد. بار گذاری اوراق در مراحل ثبت شرکت را می توانید توسط کارشناسان و متخصصان این حوزه انجام دهید. با ورود به این سامانه می‌توانید گزینه تأسیس شرکت را انتخاب کنید در ابتدا نوع شرکت اطلاعات اولیه مانند حوضه ثبتی شرکت و غیره را وارد می‌نماید. چنانچه قصد استفاده از یک وکیل را داشته باشید ، باید اطلاعات هویتی وکیل مربوطه من جمله شماره وکالتنامه ، شماره ملی ، شماره تماس و … را تکمیل نمایید .

4-گواهی از مرجع قضایی ذیصلاح دایر بر عدم وصول دادخواست (اعتراض به کاهش سرمایه) به همراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ارسال گردد. سامانه ثبت شرکت به گونه‌ای است که اگر تعداد افراد بیشتر از حد مشخصی باشد (معمولا a hundred and fifty نفر)، باید فرم مشخصی را در سامانه دانلود و اسامی را در آن وارد کنید. البته این حالت معمولا استثنا بوده و غالبا افراد کمتر از این مقدار هستند. چنانچه تعداد افراد متقاضی چند نفر باشند، باید اطلاعات آنها را وارد کنید.

در مرحله نهایی، لازم است که شعبه و روزنامه کثیر الانتشار شرکت را مشخص کنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید تا تمامی مراحل ثبت شرکت از طریق این سامانه به انجام رسد. ثبت شرکت هانا خدماتی مانند ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ها ، ثبت برند و علامت تجاری، خرید و فروش شرکت و همچنین فروش برند آماده را در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب به شما ارائه می‌دهد. بهتر است پلمپ دفاتر قانونی را به روزهای آخر سال موکول نکنیم و این پروسه را در زمانی مناسب و قبل از رسیدن به روزهای انتهایی سال انجام دهیم؛ چرا که اگر مراحل تایید مدارک قبل از سال مالی جاری انجام نشود عملا به معنای عدم تکمیل مراحل اظهارنامه پلمپ دفاتر تلقی می شود. به همراه این برگه ، کپی کارت ملی دارنده حق امضا و آخرین آگهی شرکت در پاکت هایی که در واحدهای پستی ارائه می شود قرار گرفته و برگه رسید پذیرش درخواست پلمب روی پاکت چسبانده شده و به اداره ثبت شرکت ها ارسال می شود. در این مرحله باید میزان سهام یا سهم الشرکۀ هر یک از اعضاء در شرکت مشخص شود.