ثبت موسسه سریع و تخصصی 【روش ثبت موسسه️】

شرکتی که به ثبت می رسد، دارای مشخصاتی از قبیل آدرس، نام شرکت ، نام شرکا ، میزان سهام و غیره می باشد. کپی مدارک هویتی شرکا در صورت مشمول بودن هریک از شرکا ارائه ی کپی پایان خدمتی الزامی می باشد. موسساتی كه هدفشان ثبت برند تجاری جلب سود و نیز تقسیم منافع ذکر شده بین اعضا خود یا غیر باشد مانند كانون های فنی و حقوقی و غیره. مؤسسه خیریه امام جواد (ع) سالانه چندین مرتبه برای خانواده های محترم تحت پوشش مؤسسه و خانواده های بی بضاعت …

  • بسیاری از افراد جهت رفع مسائل و مشکلات خود در مواجه با ثبت شرکت به ثبت ملاصدرا مراجعه می‌کنند.
  • به طور کلی ثبت شرکت‌های مسئولیت محدود، موسسه، تعاونی، تضامنی، سهامی خاص و سهامی عام هم در تهران و هم در شهرستان توسط ثبت ملاصدرا انجام می‌گیرد.
  • کلیه حقوق این وبسایت و برند رسمیو، متعلق به شرکت پیشگامان رسمی پردازش دانا است.
  • در صورت عدم اعلام پاسخ حراست در مهلت مقرر ، دبیرخانه مربوطه پس از اخذ تعهد کتبی از رئیس هیات مدیره مبنی بر ابطال پروانه تاسیس یا جایگزین نمودن اعضا در صورت عدم تایید حراست ، نسبت به صدور پروانه تاسیس اقدام خواهد کرد.
  • با عنایت به مراتب انتقال بخشی از فعالیتهای حوزه امور اجتماعی از جمله سوق دادن خانواده ها و افرادی که نیازمند خدمت اجتماعی مضاعف میباشند به این موسسات دارای اهمیت ویژه ای خواهد بود .

ثبت ملاصدرا تاکید دارد که برای سرمایه‌گذاری و گسترش کسب و کار یک راه حل ساده وجود دارد و آن هم ثبت شرکت با مسئولیت محدود می‌باشد. اگر تعداد شرکا حداقل دوازده نفر باشد، بایستی هیئت نظار تشکیل گردد. این هیئت نظار شامل سه نفر از شرکای شرکت است که عضو هیئت مدیره نیستند و باید حداقل سالی یک بار مجمع عمومی را تشکیل دهند.

شما برای ثبت شرکت بین المللی به یادگیری زبان آن کشور نیاز دارید تا بتوانید تجارت خود را به بهترین شکل به ثمر برسانید. شما باید توانایی صحبت کردن و برقراری ارتباط با مشتریان را داشته باشید و جلسات کاری را برگزار کنید. یکی از چالش‌های ثبت شرکت بین المللی شناساندن محصولات خود به مردم آن کشور می‌باشد. هلدینگ بین المللی ملاصدرا با اندیشیدن تدابیر مناسب این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده که با به کار گماشتن بازاریابان بین المللی، محصولات خود را تبلیغ کنید و مشتریان را به سمت خرید محصولات خود جذب کنید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، مغایرت زمان در کشورهای مختلف می‌باشد که در این شرایط نمی‌توان به سادگی با شرکت مادر ارتباط برقرار کرد. ثبت ملاصدرا نیز می‌تواند با ارائه راهکارهای مناسب از این اختلاف عبور کند.

ثبت شرکت سهامی خاص

عملکرد مالی اینگونه شعب و دفاترنمایندگی برحسب استانداردهای حسابداری در دفاتر مالی ثبت می شود و خدمات ارائه شده به گروه هدف می بایست در دفاتر مخصوص ، ثبت و نگهداری شود. ارائه مدارك مورد نياز شامل تصوير پروانه فعاليت معتبر ، آگهي ثبت اسامي هيات مديره و بازرسين به تاريخ حداكثر 2 سال اخير و طرح توجيهي درخصوص ضرورت تاسيس شعبه و دفتر نمايندگي . هیات مدیره و بازرسین شعب ،گزارش عملکرد خود را در مجمع عمومی سالیانه شعبه ،برای اعضای همان شعبه ارائه می دهند . شعب توسط هیات مدیره و يا هيات اجرايي و بازرسینی که توسط اعضای شعبه انتخاب می شوند، اداره خواهد شد. هيات مديره بعنوان ركن اجرايي شعبه مي باشد و نظارت بر فعالیت شعب ، توسط بازرسینی که اعضای شعبه انتخاب می کنند اعمال می شود.

اخذ نمایندگی موسسه خیریه

موسسه دارلاکرام با 19 شعبه در بیش از 50 شهر کشور فعالیت می کند و از دانش آموزان مستعد فاقد سرپرست موثر در سطح ملی حمایت می کند. طی سال های گذشته کودکان و نوجوانان بسیاری از تهران و مناطق و شهرهای اطراف مورد حمایت قرار گرفته اند، از محمد شهر و ماهدشت تا اسلامشهر و رباط کریم. با توجه به راه اندازی نرم افزار به مهربانی به عنوان بستر یکپارچه ای برای ارائه خدمات به دانش آموزان مناطق مختلف کشور، امکان معرفی و دریافت خدمات دانش آموزان از مرزهای جنوب تا شمال، و از شرق تا غرب کشور به آسانی و در کوتاه ترین زمان، فراهم شده است. موافقت‌نامه مجوز فعالیت دفتر نمایندگی موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در شهرستان دماوند از سوی فرمانداری این شهرستان صادر شد.

ثبت ملاصدرا به واسطه داشتن اعتبار و اطمینانی که از سمت مشتریان خود در جهت ثبت شرکت و نماینده خارجی بدست آورده است، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است. ثبت ملاصدرا اظهار دارد که افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند داخل ایران به نمایندگی شرکت خارجی، یک شعبه را به ثبت برسانند. با این حال شعبه‌، مسئول تمام فعالیت‌های شرکت خود می‌باشد و شرکت مادر هیچ مسئولیتی در برابر نحوه اجرای امور نمایندگی ندارد. دانش آموزان از طریق کاربران و افراد مختلفی که با نرم افزار به مهربانی آشنایی دارند در بخش معرفی دانش آموزثبت نام می شوند. معلمان و مدیران مدارس به علت آشنایی کامل با وضعیت زندگی دانش آموزان، بیشترین میزان همکاری با موسسه را در زمینه معرفی دانش آموزان واجد شرایط دارند. پس از آن لازم است همیاران معتمد هر منطقه که قبلا اطلاعات و مدارک آنها در سامانه ثبت و صلاحیت آنها از سوی موسسه تایید شده است، وارد پنل کاربری خود شده و دانش آموزانی را که در منطقه فعالیت آنها ثبت نام شده اند، مشاهده نماید.

بدان معنا که در صورتی ایران مجوز ثبت شرکت خارجی را به نماینده می‌دهد که کشور مورد نظر اجازه اخذ نمایندگی به شرکت‌های ایرانی را بدهد. ثبت ملاصدار تاکید می‌کند به متقاضیانی که تمایل به ثبت شعبه یک شرکت خارجی دارند، ابتدا باید در مورد مکان شعبه، مدیر شعبه و شخصی ثبت شرکت در تهران که دارای حق امضا باشد، اقدام کنند. موسسه فرهنگی دارالاکرام، در سال 1380، به شماره بثبت رسمی رسیده است و با هدف اعطای بورسیه تحصیلی به دانش آموزان واجد شرایط به فعالیت می پردازد. دارالاکرام با برخورداری از 19 شعبه در بیش از 50 شهر کشور به فعالیت می پردازد.

ثبت Ngo و موسسات مردم نهاد

انتخاب یک نام مناسب برای شرکت با مسئولیت محدود، عامل مهمی در شناسایی شرکت شما می‌باشد. کارشناسان هلدینگ ملاصدرا می‌توانند در این امر شما را یاری کرده و برای شما چند نام انتخابی پیدا کنند. کارشناسان ملاصدرا اظهار دارند که در شرکت با مسئولیت محدود می‌توانید از میان شرکا یا خارج از آنها یک مدیر عامل را انتخاب کنید.

صدور مجوز خیریه ، ثبت موسسه خیریه، مجوز کانون و مجوز انجمن

بله، در صورتی که بخواهید دانش آموز انتخابی خود را تغییر دهید باید ابتدا انصراف از پرداخت دانش آموز قبلی را اعلام و سپس دانش آموز دیگری را طبق روال انتخاب نمایید. پس از این که حمایت دانش آموزی را به عهده گرفتید، عکس وی برای شما قابل مشاهده خواهد بود. صنعت ساخت و ساز و نیاز انسان به مسکن از نیازهای اصلی و اولویت های زندگی امروزی است. با گسترش ساختمان سازی فعالان این صنعت نیز روز به روز در حال گسترش است.

وجود شهرک‌های بزرگ صنعتی و تولیدی در اکثر شهرستان‌ها این اجازه را به شما می‌دهد تا مجوز ثبت بسیاری از موضوعات را کسب کنید. اما پیش از تاسیس شرکت و دریافت نمایندگی باید به مجاز بودن کسب نمایندگی توجه کنید. تنها شرکت‌هایی قادر به ثبت شرکت خود در کشور ایران هستند که ثبت شرکت‌های ایرانی در کشور آنها مجاز باشد.

پس از آن ظرف مدت 5 روز دبیرخانه کمیسیون ماده 26 استانی مدارک متقاضیان را بررسی کرده و مدارک لازم را برای اعلام نظر در خصوص صلاحیت فردی اعضای مؤسسه به حراست استان ارجاع می‌دهد. حراست حداکثر پس از 20 روز از تاریخ استعلام که پس از آن فقط یکبار(به درخواست حراست) و به مدت 10 روز دیگر قابل تمدید خواهد بود ، تایید یا عدم تایید صلاحیت متقاضیان را به دبیرخانه مربوطه اعلام می کند . در صورت عدم اعلام پاسخ حراست در مهلت مقرر ، دبیرخانه مربوطه پس از اخذ تعهد کتبی از رئیس هیات مدیره مبنی بر ابطال پروانه تاسیس یا جایگزین نمودن اعضا در صورت عدم تایید حراست ، نسبت به صدور پروانه تاسیس اقدام خواهد کرد. بدیهی است در صورتی که حراست سازمان ظرف مهلت مقرر ، پاسخ مثبت یا منفی را اعلام نکند ، کمیسیون ماده 26 ، پاسخ استعلام را مثبت تلقی خواهد کرد. در صورت تأیید حراست، مسئول دبیرخانه کمیسیون استان، پرونده مربوطه را در کمیسیون ماده26 استانی مطرح و در صورت موافقت اعضای کمیسیون، پروانه تأسیس ظرف مدت 3 پیگیری ثبت تغییرات شرکت روز صادر و اطلاعات آن در بانک اطلاعات مؤسسات غیردولتی ثبت خواهد شد.