ثبت شرکت سهامی خاص با توجه به قوانین جدید مالیاتی به صورت تخصصی

چون یک کارشناس خبره در همان روز اول و همان قدم اول برای سامانه ثبت شرکت خاص در کنارشان حضور داشته که مسیر تجارت و کسب و کارشان را از نظر حقوقی برایشان هموار و روشن ساخته است. شرکت های سهام خاص و عام در ترکیه به ترتیب شامل سهامداران زیر 250 نفر و سهامداران بالای 250 نفر است. از سوی دیگر شرایط برای تاسیس شرکت تضامنی در ترکیه نیز وجود دارد. شرکت مختلط در ترکیه نیز از مواردی است که بر اساس میزان سرمایه اولیه ارزیابی می شود. مدت زمان فعالیت به این معنی است که شرکت برای چند ماه یا چند سال تشکیل شده است و یا برای یک مدت نامحدود تشکیل شده است در صورتی که برای مدت محدود باشد می بایست مدت آن مشخص شود و زمانی که انقضای شرکت گذشت به صورت خود به خود منحل و برچیده می شود. به طور کلی برای مجمع عمومی موسس در این شرکت 7 نفر گزارش شده است که می بایست سه نفر از آنها به عنوان هیات موسس انتخاب شوند.

  • در صورت از بین رفتن و یا مفقود شدن مدارک ثبتی شرکت ، می توان برای اخذ المثنی مدارک ثبتی از طریق اداره ثبت شرکت ها اقدام نمود.
  • 5- نقل و انتقال سهام شرکت سهامی خاص منوط به اعلام موافقت مجامع عمومی سهامداران شرکت، یعنی موافقت سایر سهامداران می باشد.
  • شرکت مختلط در ترکیه نیز از مواردی است که بر اساس میزان سرمایه اولیه ارزیابی می شود.
  • مقدار سرمایه شرکت در تاریخ تقاضا اصول خاص خود را مدنظر قرار می گیرد و شاخص ویژه ای دارد.

اگر مقداري از سرمایه ي شرکت شامل اموال منقول و غیرمنقول، غیرنقدي باشد ارائه ي تقویم نامه ي کارشناس رسمی دادگستري، الزامی است. لذا در صورتی که اموال غیرمنقول، جزو سرمایه ي شرکت باشد باید سند مالکیت ارائه شود. اقرارنامه در متن صورت جلسه برای همه اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و بازرسان ثبت شرکت شرکت؛ مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت‌های درج شده در اصل ۱۴۱ قانون اساسی نبوده و هیچ گونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ قانون تجارت برای آنها جهت عضویت در هیئت مدیره و مدیر عاملی وجود ندارد. ارائه کردن دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین که همه سهامداران آن را امضا کرده باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص کدام است؟

موارد ۳-۴ بعد از تایید نام توسط گروه فنی ثبت ماهانبه شما ارائه می گردد. اعتبار شرکت علاوه بر پارامترهایی نظیر تخصص و نیروی انسانی براساس میزان سرمایه ایشان نیز ارزیابی می گردد زیرا طبق رویه بازار سرمایه میزان اعتبار گاهی مساوی است با میزان سرمایه نقدی یا غیرنقدی شرکت. 1- حداقل از three نفر سهامدار و دو نفر بازرس که یکی بازرس اصلی و یکی بازرس علی البدل است تشکیل می گردد. این شرکت که سهامدار شرکت تازه تاسیس است، باید نماینده ای را همراه با اسناد مثبت سمت، به شرکت معرفی نماید.

ارائه مشاوره به شرکتها در حوزه ثبت شرکت و تغییرات آنها، ثبت برند، پیگیری امور اداری شرکتها و مشاوره مدیریت از مهترین خدمات ما می باشد. زمانی می توان گفت یک شرکت سهامی خاص تشکیل شده است که مجمع عمومی موسسین شرکت، اساسنامه امضا شده، تعهد سرمایه، مدیران و بازرسان منتخب شرکت را مورد تایید قرار دهد. به طور معمول شرکت هایی که اقدام به ثبت شرکت سهامی خاص می کنند شرکتهای عمرانی، تولیدی، نفت یا پتروشیمی، شرکت های بورس و یا شرکت های دولتی هستند. موسسه ثبت شرکت کریم خان از معدود موسسات ثبت شرکت می باشد که در آن مشاوره و انجام امور تماما توسط مشاوران با تحصیلات حقوقی و وکلای زبده و متخصص در امور مختلف ثبتی مانند ثبت برند و ثبت شرکت و … انجام می گیرد.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کیش

از بین این 5 نفر باید 3 نفر به عنوان سهامداران اصلی و 1 نفر به عنوان بازرس اصلی و 1 نفر به عنوان علی البدل تعیین می گردد. ثبت تغییرات شرکت های سهامی خاص، اغلب اشخاص موقع تشکیل شرکت در برخی از موارد تصمیم به تغییر بخشی هایی می گیرند و بعد از ثبت کردن شرکت می بایست تغییراتی بر روی شرکت مربوطه انجام دهند و یا اینکه بر اساس تحولات اقتصادی خارجی و یا داخلی می بایست تغییراتی را انجام دهند . چنانچه هیئت مدیره مجمع عمومی عادی سالانه را در موعد مقرر دعوت نکند بازرس یا بازرسان شرکت مکلفند رأساً اقدام به دعوت مجمع مزبور نمایند ( م ninety one ل.ا.ق.ت ). هیئت مدیره و همچنین بازرس یا بازرسان شرکت می توانند در مواقع مقتضی مجمع عمومی عادی را بطور فوق العاده دعوت نمایند در این صورت دستور جلسه باید در آگهی دعوت قید شود. با ارسال مدارک از طریق پست، مدارک به قسمت ثبت دفاتر ثبت شرکت ها تحویل و مسئول مربوطه به بررسی مدارک می پردازد.

ثبت شرکت سهامی

ذکر نام روزنامه‌ی کثیرالانتشاری که هر گونه آگهی راجع به شرکت تا تشکیل اولین مجمع عمومی عادی در آن منتشر خواهد شد. در نام شرکت باید کلمه‌ی «خاص» قبل از ذکر نام شرکت و یا بعد از آن بلافاصله اضافه شود و این کلمه در کلیه‌ی نوشتجات شرکت و آگهی‌ها باید رعایت گردد. ترکیه در لیست کشورهای خوب در بین همسایه های ایران است که هم دسترسی به آن مناسب است و هم شرایط به صورتی است که می توان انتظار رشد مناسب تجاری و اقتصادی در این کشور داشت. موضوع باید مشروع باشد و بر اشاش منافع عقلانی تضمین شده باشد. از سوی دیگر مدیران نمی توانند از میزان حدی که برای موضوع ارزیابی شده است تجاوز نمایند. از آنجایی که واژه حقوق تطبیقی در راستای ثبت شرکت اهمیت زیادی دارد و بارها نیز استفاده می شود بهتر است تعریف درستی از حقوق تطبیقی محسوب می شود.

ثبت شرکت یکی از شرایط لازم جهت شروع یک تجارت و سرمایه گذاری می باشد که صاحبان کسب و کار می بایست پیش از هر اقدامی نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایند. به منظور انجام این مهم می توانید به موسسه ثبت شرکت کریم خان مراجعه نمایید و جهت به انجام رساندن ثبت شرکت از مشاوران مجرب این موسسه کمک بگیرید. این نفرات نمی توانند همه سرمایه شرکت را تادیه کنند و تمامی سهام شرکت را تصاحب کنند بلکه باید از طریق فروش سهام که همان روش پذیره نویسی است بیش از نیمی از سرمایه شرکت را به عموم مردم واگذار کنند. البته خود این موسسین شرکت نیز باید 20 درصد از سرمایه شرکت را تادیه کنند. در شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود افزایش سرمایه اختیاری است. شرکتهای سهامی خاص از انواع شرکتهای سرمایه است و مزیت اینگونه شرکتهای ای است که بر خلاف برخی شرکتها با فوت یکی از شرکا امکان انحلال شرکت وجود دارد در شرکت سهامی خاص ، فوت یا خروج یکی از سهامداران تاثیری در سرنوشت شرکت ندارد.

موسسه حقوقی سفیر صلح، از شنبه تا چهارشنبه از ساعات 10 صبح تا 9 شب و پنج‌شنبه‌ها 10 صبح تا 6 بعدارظهر، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد. با سلام، خواهر شما نمی توانند بازرس باشند، در کل بازرسین نباید نام خانوادگی یکسانی با سهامداران داشته باشند. عرفی وجود ندارد و نوع شراکت و میزان سهام توافقی می باشد. 1- بازرسین نباید رابطه فامیلی با هیئت مدیره داشته باشند. فارغ التحصیل رشته کشاورزی هستم و مکانی دارم که میخواهم شرکتی ثبت کنم که در زمینه کشاورزی (خدمات کشاورزی، فروشگاه و بسته بندی و ….) و هم در زمینه غیرکشاورزی ( کافی نت، تورگردشگری و زیارتی و …) فعالیت کنم. ممنون میشم اگه ما رو در این زمینه راهنمایی کنید.بابت صبوری و وقتیکه گذاشتید ممنون.

uncategorized