ثبت شرکت در خارج مراحل و هزینه ها

این نوع شرکت شرایط راحت تری نسبت به انواع دیگر شرکت ها دارد و هر کس که در آن سهیم شود باید به مقدار سرمایه خود مسئولیت های شرکت را بر عهده بگیرد. از دیگر مدارک لازم برای ثبت شرکت در تهران این است که شما باید کپی شناسنامه و کارت ملی یا اصل و یا کپی آگهی تاسیس شرکت خود را تهیه کنید که همه این موارد جزوه مدارک لازم است که سهامداران شخصی حقوقی باید در سایت ثبت نام برای ثبت شرکت تهیه کنند. اگر سهامدار خارجی به عنوان یک شخص حقیقی باشد آنگاه نیاز است که اصل و یا کپی و ترجمه پاسپورت خود را به همراه داشته باشد و بتواند گواهی اصل این مدارک را ارائه نماید.

ثبت شرکت

ثبت شرکت در آلمان یک پروسه حقوقی به منظور شروع به فعالیت قانونی در آلمان می باشد که بر اساس آن متقاضی می تواند جهت دریافت اقامت بلند مدت در آلمان برای خود و افراد خانواده اقدام نماید و پس از دریافت اقامت از مزایای کار و زندگی در آلمان برخوردار شود. موسسه نیز یکی دیگر از روش های جاری ثبتی در ایران است برای درک بهتر واژه موسسه باید کمی توضیح در مورد تفاوت موسسه و شرکت ها بدهم . شرکت ها را باتوجه به موضوع فعالیت شان میتوان دسته بندی های مختلفی نمود . برخی از شرکت ها با هدفی به غیر از امور تجاری ایجاد میگردند مانند انجام امور ادبی ، علمی و … خواه این شرکت به دنبال منافع اقتصادی باشند و یا نباشند. موسسات از جمله شرکت هایی هستند که برای امور غیر تجاری ایجاد میشوند و میتوانند نام هایی مانند بنگاه، کانون ، انجمن و … داشته باشندو همچنین میتوانند مالکیت خصوصی و یا دولتی داشته باشند.

مشاوره حقوقی امور ثبتی

حضور در پروژه‌های بزرگ و بستن قراردادهای مهم فقط با طی کردن روند قانونی تاسیس شرکت امکان‌پذیر خواهد شد. به عنوان مثال در صورتی که تعداد شرکا و سهامداران شرکت کمتر از ۳ نفر باشد قطعا قادر به ثبت شرکت سهامی خاص نخواهید بود. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم تا شرکت مسئولیت محدود و یا تضامنی را انتخاب نمایید.

  • جهت ثبت کشور و اخذ اقامت از این طریق، کارشناسان گو توتی ار در کنارتان هستند تا به موفقیت برسید.
  • اگر شرکتی از دریافت مجوز معاف باشد، با دریافت نامه معافیت از این سازمان می‌تواند نسبت به مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت‌ها اقدام نماید.
  • با توجه به ماده‌ی 6 نظامنامه‌ی قانون تجارت وزارت عدلیه و ماده‌ی 197 قانون تجارت در ظرف مدت یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، باید خلاصه‌ی شرکت‌نامه و منضمات آن، توسط اداره‌ی ثبت در روزنامه‌ی رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از جراید کثیرالانتشار مرکز اصلی شرکت به خرج خود شرکت، منتشر شود.
  • برای این کار کافیست با ما تماس بگیرید و از همکاران ما درخواست اعزام مشاور در محل داشته باشید.

انتخاب مدیران شرکت مختلط سهامی از سوی شرکای ضامن صورت می‌گیرد. به علاوه این شرکت مانند شرکت سهامی دارای مجامع عمومی‌ست که به جز انتخاب مدیران، سایر قوانین مجمع عمومی را دارد و با حضور تمامی سهامداران تشکیل می‌شود. در این مرحله باید برای شرکتتان نام انتخاب کنید بنابراین در این قسمت حداقل باید ۵ نام را به الویت وارد سیستم کنید.

رتبه مشاور ساختمان آموزشی، بهداشتی، درمانی

پس از تصویب اساسنامه، اساسنامه مصوب به ضمیمه صورت جلسه مجمع عمومی موسس به همراه اعلامیه قبولی مدیران و بازرسان برای ثبت شرکت به مرجع ثبت شرکت ها تحویل داده می‌شود. با توجه به اینکه شرکت عملاً تشکیل شده می‌باشد، تقاضای ثبت شرکت سهامی عام توسط مدیرعامل یا اعضای هیئت مدیره صورت می‌پذیرد. وقتی اطلاعات نهایی کاملا با دقت توسط متقاضی ثبت شرکت وارد شد رایانه تایید پذیرش را به متقاضی نشان می دهد که متقاضی باید به دقت آن را مطالعه کند . از این مرحله به بعد شما همیشه می توانید با ورود اطلاعات در سامانه اینترنتی و دریافت کد رهگیری از طریق سامانه، تصمیمات اخذ اداره ثبت شرکت ها را ببینید و از محتوای آن مطلع شوید .

متقاضیان تاسیس شرکت، پس از طی کردن مراحل قانونی، باید این موضوع را در روزنامه رسمی آگهی کنند. روزنامه رسمی زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران اداره می‌شود و مرجع قانونی اطلاع‌رسانی در زمینه حقوقی است. تعرفه انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی بسته به تعداد کاراکترهای آن متغیر است. باید توجه داشت که هر گونه تغییر بنیادینی در شرکت باید آگهی شود. این تغییرات شامل تشکیل یا انحلال شرکت و یا جابه‌جایی سمت افراد در هیئت‌مدیره می‌شود.

misc