ثبت شرکت در تهران در یک روز شرایط و مراحل ثبت نام با هزینه کم در سال 1400

در ضمن از این لحظه ، قسمت امتیازدهی (5 ستاره بیشترین امتیاز است) قسمت پرسش و پاسخ و درج نظرات در زیر این برگه فعال شده است و شما خوانندگان گرامی، پس از خواندن این مطلب می توانید به آن امتیاز دهید یا نظر خود را درج نمایید. ثبت شرکت بعد از انجام این مراحل باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکتها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید. مراجعه به سایت اداره کل ثبت شرکت ها و ثبت نام در سامانه irsherkat.ssaa.ir و پر کردن اطلاعات فرم های مورد نظر.

یکی دیگر از الزاماتی که پس از ثبت شرکت وجود دارد، دریافت کد کارگاهی بیمه است. موسسین شرکت با مسئولیت محدود در زمان ثبت ملزم به دریافت این کد هستند. در شرکت سهامی خاص نیز موسسین باید طی دو ماه پس از ثبت شرکت در تهران ثبت، نسبت به دریافت کد کارگاهی برای بیمه کردن کارکنان خود به عنوان کارفرما اقدام نمایند. در روش اول، تمامی خدمات در سامانه اداره و به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود که به مدت زمان بیشتری هم نیاز دارد.

نکات مهم در ثبت شرکت دانش بنیان

اسناد دیگری نیز وجود دارند که در ادامه به تعریف و بررسی آن‌ها نیز گریزی خواهیم زد. شرکت مختلط غیر سهامی نیز دقیقا مشابه توضیحات بالا می باشد با این تفاوت که شرکاء شرکت مسئولیت محدود هستند و همچنین به میزان آورده شان مسئول پرداخت تعهدات و دیون می باشند . فرایندی است که طی ان اشخاص حقیقی یا حقوقی قراردادی را بین خود امضاء می کنند که این قرارداد در بر گیرنده ی قواعدی برای تعامل این اشخاص با یکدیگر و همچنین با اشخاص ثالث (خارج از شرکت ) است . ثبت شرکت برای اشخاص حقیقی که در جهت تبدیل به شخصیت حقوقی هستند با مطابقت قوانین تجاری قابلیت ثبت را دارد . درصورتی که می خواهید از هزینه های دقیق ثبت شرکت اطلاع یابید میتوانید مقاله هزینه های ثبت شرکت ما را مطالعه نمایید. در آن مقاله به طور دقیق هزینه های لازم جهت ثبت شرکت را بیان کرده ایم.

ثبت شرکت در تهران

۵- با تایید مدارک توسط اداره ثبت شرکت‌ها، می‌توانید پیش‌نویس آگهی را دریافت کنید. دوم- شرکت‌هایی که به حکم قانون یا دادگاه صالح مصادره شده باشد و بیش از ۵۰ درصد سرمایه آن متعلق به دولت باشد. شرکت تعاونی تولید در زمینه کشاورزی، دامداری، دامپروری، پرورش و صید ماهی، شیلات، صنعت، معدن، عمران شهری و روستایی و عشایری و… فعالیت می‌‌کند.

ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت در ایران

شرکت از اجتماع 2 یا چند نفر شریک یا سهامدار و یا موسس با اهداف مشترک (معمولا تجاری) تشکیل می شود که بر اساس نوع آن اعضا یا شرکا سود حاصله را بین خود طبق اساسنامه تقسیم می کنند. 5-پس از پذیرش اینترنتی از طریق سامانه و اخذ تاًییدیه ی پذیرش ، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال فرمایید. 4- با طی کردن این مراحل ، کارشناس حقوقی به بررسی اطلاعات وارد شده می پردازد ، اگر دارای نقص باشد برای شما درسامانه ابلاغ رفع نقص ارسال می گردد و باید نقص را رفع نمایید ودر صورت عدم نقص اطلاعات ، آن را تاًیید می کند .

  • متقاضی با دریافت پیش نویس آگهی از سامانه و تحویل به اداره ثبت شرکت ها به صورت حضوری ( می تواند شخص متقاضی یا وکیل وی باشد ) آگهی را دریافت نمایید و پس از آن باید اقدام به پرداخت هزینه های مربوط به روزنامه رسمی و کثیر الانتشار کنید .
  • موسسه حقوقی بین المللی مشهور از موسسات بسیار معدودی است که توسط وکیل پایه یک دادگستری تاسیس شده و اداره می شود و از همین جهت این اطمینان وجود دارد که خدمات ارائه شده از جانب ما کاملاً تخصصی و با رعایت کلیه اصول و موازین فنی، حقوقی، اخلاقی و قانونی انجام میگیرد.
  • 6-در این مرحله، باید مدارک لازم را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال فرمایید.پس از ارسال مدارک، با دریافت کد پیگیری می توانید از طریق همین سامانه به راحتی پیگیر کار خود باشید.
  • من ثبت شرکت رو تا مرحله تایید نام پیش بردم و الان از من اساسنامه و شرکت نامه رو می‌خوان که پست کنم ولی امکان گرفتن پرینت اساسنامه ای که قبلاً تایید شده رو از سایت ثبت شرکت ها ندارم .

۹-برای انتخاب خواهد کرد و ارسال می گردد ذیل تمام آنها کارشان تجارت. عملیات ثبت برند از جمله اقدامات اخیر دولت در این زمینه در اختیار رسانهها میگذارد و. توصیه ما به شما وعده ی وضع قوانین دولت مبنی بر فعالیت در زمینه.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در تهران

همچنین اگر موضوع فعالیت شما در حوزه گردشگری و مراکز اقامتی باشد نیز باید از سازمان میراث فرهنگی مجوز دریافت کنید. موضوعات نیازمند اخذ مجوز، گستره وسیعی دارند که برای ثبت شرکت باید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید. متقاضی با دریافت پیش نویس آگهی از سامانه و تحویل به اداره ثبت شرکت ها به صورت حضوری ( می تواند شخص متقاضی یا وکیل وی باشد ) آگهی را دریافت نمایید و پس از آن باید اقدام به پرداخت هزینه های مربوط به روزنامه رسمی و کثیر الانتشار کنید .

uncategorized