بایگانی‌های انتخاب اسم برند مواد شوینده

برندهایی مانند اپل و ردبول به خوبی از این ویژگی بهره برده‌اند. در ادامه این مطلب مواردی که به انتخاب بهتر برند شما کمک می‌کند را توضیح می‌دهیم تا با رعایت آن‌ها بتوانید بهترین اسم را برای ثبت تغییرات برند خود انتخاب کنید. با سلام نتیجه برای شما نتایج استعلام ارسال خواهد شد، فقط حوزه رو همکاران خودشون حدس زدن و اینکه در صورتی که برندها بین المللی ثبت شده باشند شما نمیتوانید ثبت کنید.

  • شماره تماس خود را جهت پاسخ استعلام به صورت دقیق همراه با zero اول شماره وارد نمایید.
  • برای دستیابی به اسامی خاص برند پیشنهاد می شود در ادامه همراه ما باشید .
  • از همین حالا بگوئیم که انتظار نداشته باشید به یکی دو روز بتوانید یک نام مناسب انتخاب کنید.

نمی‌توانید نامی غیرمرتبط و بی‌ربط برای آن انتخاب کنید و بهتر است نامی انتخاب کنید که با کار شما مرتبط باشد و همخوانی داشته باشد. مهم‌تر از همه اینکه انتخاب یک نام تجاری کوتاه باعث می‌شود مصرف‌کنندگان آن را راحت‌تر یادآوری ثبت شرکت در تهران کنند و به خاطر بسپارند. این امر به طرز شگفت‌انگیزی در مبارزات بازاریابی به شما کمک خواهد کرد. طبق یک مطالعه جالب که توسط یک کارگزار بیمه انگلیس انجام شده است طول متوسط نام یک شرکت حداقل باید 22 کاراکتر باشد.

پس توصیه می‌کنیم اگر اسم مخفف شده‌ی خیلی خاص و زیبایی پیدا کردید استفاده کنید اما در غیر این‌صورت قید استفاده از کلمات مخفف را بزنید. در حقیقت علت اصلی مخالفت با اسامی مخفف این است که این اسم‌ها در بیشتر اوقات ترکیب جالبی ایجاد نمی‌کنند و سپردن آن به ذهن کار بسیار دشواری است. همچنین فهماندن این کلمات اختصار به مشتریان و مخاطبان هزینه‌های گزاف و بالایی دارد. متخصصان پیشنهاد می‌دهند اسمی که انتخاب می‌کنید باید راحت تلفظ شود و حتی راحت نوشته شود. برای مثال فرض کنید اسمی انتخاب کرده‌اید که هم عجیب و غریب است و هم به چند نوع مختلف نوشته می‌شود. حالا خودتان را جای کاربری بگذارید که قرار است اسم شما را در گوگل سرچ کند.

بازگشایی مدارس گلستان

احتمالاً این قسمت ناامیدکننده‌ترین بخش انتخاب اسم برند باشد؛ چون بسیاری از اسم‌هایی که دوست دارید ممکن است از قبل رزرو شده باشند. خیر، ثبت برند یا نام تجاری می تواند به فارسی باشد و یا به لاتین و یا به هر دو شکل انجام شود، ولی متقاضیانی که می خواهند علامت یا نام تجاری را به صورت لاتین نیز ثبت کنند، الزاماَ باید کارت بازرگانی داشته باشند . برخی از نشانه ها دارای احساسات مثبت و در عین حال الهام بخش هستند. این موارد بسیار خاطره انگیز هستند و دیگران تمایل دارند تا آن را به اشتراک بگذارند. به هنگام انتخاب یک نام خاص برای برند بهتر است به کلماتی که در زندگی روزمره از آن استفاده می کنید، توجه کنید.

اسم برند خارجی

بنابراین باید تحقیق کنید که نام تجاری شما در رسانه‌های اجتماعی نیز وجود نداشته باشد. پیشنهاد ما این است که اگر نام دامنه شما قبلا انتخاب شده و نمی‌توانید آن را خریداری کنید سعی کنید نام دیگری را برای تجارت خود پیدا کنید. خودتان را در ذهن مصرف‌کننده قرار دهید و جای او بگذارید.

نام‌های به یادماندنی به کمک پیشنهاد و تشبیه، تجربه یا جایگاه یک برند را در ذهن تداعی می‌کنند. این اسامی منحصر به فرد و خلاق بوده و تمایز کننده‌های قدرتمندی محسوب می‌شود. از آنجا که اسامی به یادماندنی معمولا غیرخطی و چند بعدی هستند، نشان‌دهنده برند قوی که بزرگتر از صرف ارائه کالا و خدمات هستند، می‌باشد.

راه اندازی فست فود؛ راهنمای ۰ تا ۱۰۰ + قیمت

از بارزترین این نام های تجاری می توان به موارد زیر اشاره کرد. پسوندی برای نام شرکت خود در نظر بگیرید که رایج تر است و افراد هنگام سرچ کردن بیشتر از آن پسوند استفاده می کنند. به عنوان مثال پسوند استاندارد و رایج در بین مردم “.com” می باشد. حال اگر نام دامنه ی انتخابی شما در پسوند .com وجود نداشت بجای تغییر پسوند به “.net”, ”.info” , “.shop” نام جدیدی انتخاب کنید.

جغرافیای ایران

ویا از اسامی ترکیبی روغن، اویل(به زبان انگلیسی)، یاغ(به زبان ترکی)،رون(به زبان کردی) با کلمات فراگیر مانند آقا، مستر، گستر،فرا استفاده کنید. ما در کنار شماییم تا بتوانیم با قرار دادن مطالب و آموزش های مفید، گام کوچکی جهت افزایش دانش و کسب مهارت شما بردایم… بهترین اسامی خلاقانه برای برند را برای شما در زیر لیست کرده ایم.

شما هزینه های زیادی رادر خصوص برند بین المللی به صورت ارزی باید پرداخت کنید. حال این منحصر به فرد بودن را چطوری می توان مشخص کرد؟ با استعلام برند! یعنی قبل از آن که برای ثبت برند خود اقدام کنید، باید از نام هایی که مشخص کرده اید، استعلام بگیرید و مطمئن شوید که در گذشته برندی با این نام به ثبت نرسیده باشد.

سپس مشاوران1ل با راه اندازی یک طوفان فکری از پیشنهادات یکدیگر بهره مند می‌شوند. چارچوب‌هایی که در مورد قبل مورد بررسی قرار دادیم، انتخاب اسم برند را بسیار ساده‌تر می‌کنند. برای اینکه یک اسم منحصربه‌فرد برای برندتان انتخاب کنید بهتر است تمام صفت‌هایی که به گونه‌ای بیانگر کسب و کار شما هستند را به سایت انتخاب اسم برند بدهید. همچنین تمامی کلماتی که با کسب و کارتان مرتبط هستند می‌توانند در انتخاب نام برند بسیار کمک کننده باشند. برندسازی و ثبت برند یکی از بخش‌های مهم کسب و کار شما است.

بیش از نیمی از مشاغل نام تجاری خود را بین 17 تا 24 انتخاب کرده‌اند. شرکت، خدمات و محصولات شما بیشتر شناخته شده و مورد توجه عموم قرار می‌گیرد. اسمی که انتخاب ثبت برند می‌کنید خلاقانه باشد؛ یعنی درعین سادگی محصول یا خدمات شما را متمایز کند. سلام خیر نیاز به داشتن شرکت الزامی نیست، شما می توانید برندتان را شخصی ثبت کنید .