انواع ثبت شرکت در ترکیه

می کند که نام مشابه شرکت دیگری را انتخاب نکرده باشید و اینکه این اسامی در لغت نامه دهخدا موجود هست یا خیر. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه بهاین صفحهمراجعه فرمایید. در این نوشته برآنیم که اطلاعاتی درباره آموزش انواعثبت شرکتدر ایران،مدارک مورد نیاز آن ها،هزینه ها و مراحل هر کدام ثبت شرکت توضیحات مختصر و مفیدی ارائه دهیم. سرمایه گذاری انجام می دهند و در سود و ضرر کار سهیم می شوند یک شرکت شکل می گیرد. ترکیبی از افراد حقیقی و حقوقی برای مشارکت در ایجاد یک یا چند پروژه از پیش تعیین شده کامل کردن نقاط ضعف و قوت بنگاه های اقتصادی و هم پوشانی آنها بر هم برقرار می گردد.

۸- چنانچه شرکت با مسئولیت محدود دارای سرمایه غیر نقدی باشد، قیمت گذاری این سرمایه غیر نقدی (تقویم سرمایه غیر نقدی) مطابق با اختیار شرکاء می تواند یا توسط خود شرکاء قیمت گذاری شود و یا توسط کارشناس رسمی دادگستری کارشناسی و قیمت گذاری شود. آن‌ها همچنین می‌توانند این مدت‌زمان را در اساسنامه‌ی شرکت ذکر کنند. هرکدام از این شرکت‌ها دارای قوانین خاصی هستند و برای اینکه ثبت شوند، به مدارک مختلفی نیاز دارند. اگر شما هم قصد راه‌اندازی شرکت دارید، بهتر است قبل از انجام هر کار با یک سری مفاهیم و قوانین اولیه در این زمینه آشنا شوید تا در آینده به مشکلی برخورد نکنید. شرکت سهامی جزو شرکت های بازرگانی قرار می گیرد حتی اگر فعالیت آن بازرگانی نباشد پس شرکت سهامی در همان لحظه ایی که ثبت می‌شود جزو شرکت‌های بازرگانی قرار میگیرد . این یکی از مهم ترین دلایل است که شرکت سهامی را از دیگر شرکت ها متمایز می کند .

درباره ما

لازم به ذکر است که در نام گذاری شرکت می بایست عبارت “مسئولیت محدود” ذکر شده و نباید از هیچ کدام از شرکای آن نام برده شود. ثبت شرکت مانند هر امور ثبتی دیگری، به انجام مراحل اداری و ارائه مدارک نیازمند است. همچنین، سرمایه گذاران جهت ثبت هر نوع شرکتی، می بایست از قوانین و مقررات اداره ثبت شرکت ها پیروی نموده تا شرکتشان بصورت رسمی به ثبت برسد.

  • در مرحله دیگر لازم است نام شرکت، مدت زمان فعالیت شرکت، آدرس شرکت، میزان سرمایه اولیه شرکت با توجه به نوع شرکت و نام هریک از شرکا تکمیل و ثبت گردد.
  • توجه کنیدکه کارهای ثبتی نیازمند به افراد متخصص و با تجربه در این زمینه است و شما بدون داشتن اطلاعات لازم نمی توانید به آسانی اقدام به ثبت شرکت کنید لذا بهتر است قبل از هر اقدامی از موسسه ثبت شرکت و برند ذهن ناب کمک بگیرد.
  • برای آنکه شرکت سهامی اعم از شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام به ثبت برسد باید مراحلی سپری گردد متقاضیان محترم برای کسب اطلاع و آگاهی در مورد مراحل ثبت شرکت سهامی با مشاوران و کارشناسان ما در ارزان ثبت تماس بگیرید تا شما را در این امر یاری نمایند.
  • امکان پرداخت یک‌جا و آسان هزینه‌های تاسیس شرکت نیز خدمتی دیگر برای جلب رضایت مشتریان ماست.
  • باید در ابتدای ثبت شرکت بدانید که اشخاص شرکت چه در انجام معاملات شرکت مداخله داشته باشند چه نداشته باشند در قبال تمام تعهدات شركت مسؤول هستند.

کشور عمان ظرفیت زیادی برای جذب مهاجر و اعطای اقامت از طریق سامانه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور و همچنین اعطای مالکیت دارایی ها دارد. برای این‌که شرکت ما فعالیت قانونی داشته باشد، باید آن را ثبت کنیم. برای ثبت بدون دردسر شرکت خود می‌توانید به متخصصان ثبت‌یار مراجعه کنید.

لینک های مرتبط

مدارکی را که در مراحل قبلی ذکر و تهیه شده است را پس از ثبت برای ارسال به اداره مذکور نیاز به امضاء چاپ شده توسط اعضاء شرکت دارد که ایرسا ثبت پس از هماهنگی با شما انجام می دهد. هزینه ثبت ‌شرکت‌ اخیرا با توجه به نوع شرکت (مسئولیت محدود بودن ‌یا سهامی ‌خاص بودن و یا موسسه بودن ) متفاوت می باشد. هزینه ثبت ‌شرکت با ‌مسئولیت محدود به دلیل اجبار در اخذ کد اقتصادی هنگام‌ ثبت و ‌تاسیس شرکت مقداری بیشتر از شرکت‌ سهامی خاص می باشد.

انواع ثبت شرکت

در شرکت‌های تضامنی، مسئولیت پرداخت قرض‌های احتمالی بر عهدۀ تمام شرکا خواهد بود. در صورت ورشکستگی، هیچ یک از اعضا نمی‌توانند با استناد به اینکه میزان قرض‌ها از میزان سهم آنها در شرکت بیشتر است، از پرداخت آنها شانه خالی کنند. همین موضوع سبب شده است که این مجموعه‌ها معمولاً با سرمایه‌های اندک و در میان اعضای خانواده یا دوستان تشکیل شوند. نام شرکت نیز باید دربردارندۀ اسامی تمام شرکا یا یکی از شرکا و عبارت‌هایی از قبیل «و برادران» و «و شرکا» باشد.

misc