اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری استان آذربایجان شرقی خطیب، تبریز

“دفاتر مذکور در ماده ۶ به استثناء دفتر کپیه قبل از آنکه در آن چیزی ثبت شده باشد توسط نماینده اداره ثبت امضاء خواهد شد. برای دفتر کپیه امضای مزبور لازم نیست ولی باید اوراق آن دارای نمره ترتیبی باشد. در موقع تجدید سالیانه هر دفتر مقررات این ماده رعایت خواهد شد. برخی از موضوعات شرکت ها باید مجوز قانونی اخذ شود که باید نوع مجوز و ارگان ذی ربط را قید کرد.و مابقی می توانند بدون اخذ مجوز موضوع فعالیت شرکت را تعیین نمایند. در صورتیکه شرکتها مراحل ثبت را بدون اعتنا به قوانین و مقررات تجاری تصویب شده انجام دهند در نهایت کار آنها به نتیجه نرسیده و موفق به ثبت نخواهند شد. بعد از تایید نام ، تمامی اوراق باید توسط اعضاء هیئت مدیره و سهامداران امضاء شود و به اداره ارسال گردد ، درصورتی که مشکلی نداشته باشد ، آگهی خواهد شد .

  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و هم چنین مشاوره و یا انجام کار ثبت دفاتر پلمپ و دیگر کارهای قانونی شرکت خود می توانید همین الان با کارشناسان ما در این زمینه ارتباط بگیرید.
  • سلام من سال 93 به عنوان مدیر عامل وارد شرکت جهان بنای کیهان شدم به عنوان امتیاز آور شرکت .بعد از گذشت 6سال هنوز اسم من به عنوان مدیر عامل داخل آن شرکت میباشد در صورتی که با این شرکت 2ساله قرارداد داشتم.
  • ثبت شرکت در سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir ازطریق سربرگ تاسیس شخصیت حقوقی بخش پذیرش درخواست تاسیس شخصیت حقوقی امکان پذیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.
  • سپس لازم است مدارک و اظهارنامه‌های پلمپ دفاتر مورد تأیید داخل سامانه را با فشردن برروی آیکون تأیید، تعیین کنید.

لازم به ذکر است تمامی امورثبت شرکت ،ثبت تغییرات شرکت ، پلمپ دفاتر از طریق همین سامانه صورت می پذیرفت و در داخل سامانه بر اساس شهر نسبت به انتخاب واحد ثبتی خود امور مورد نظر انجام می گیرد. تمامی شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند. آدرس سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir بوده و امکانات متعددی را از جمله تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی، ثبت تغییرات، پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی تجاری و درخواست کد فراگیر برای کابران خود فراهم کرده است.

سامانه پذیرش ثبت تاسیس و تغییرات شرکت ها

جهت ارسال اظهارنامه مالیاتی، در اواخر سال قبل باید پلمپ دفاتر قانونی را دریافت کرده باشید. برای ثبت شرکت دانش بنیان ابتدا باید بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکت ها ثبت … یا خدمت، درخواست خود را برای پذیرش ثبت شرکت خود به دبیرخانه ارائه تغییرات شرکت نمایند. از دیگر مسئولیت های مسئول دفتر ثبت شرکت ها احراز هویت متقاضیان،دریافت امضا از متقاضیان در زیر ثبت در دفتر، تصدیق متقاضیان تحت عنوان ثبت با سند برابر است، نوشتن شمارۀ ثبت در اظهارنامه و شرکتنامۀ شرکت از الزامات می باشد.

irsherkat.ir ثبت شرکت

می باشد که همگی این مشخصات درون سامانه اداره ثبت شرکتها به ثبت رسده و … شده را به همراه رسید پذیرش در پاکت مخصوص برای اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید. ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن و متفاوت خدمات حوزه ثبت شرکتها خود را ارائه دهیم. کلیه خدمات موجود در سامانه ثبت شرکتها، پیگیری های مربوطه بدون نیاز به حضور شما، مشاوره مالیاتی، برندسازی، امور مالی و حسابداری و مشاوره کسب و کار می باشد. علاوه بر اینکه باید در مرحله ثبت، کارمزد و تعرفه خاصی را بپردازید، آماده کردن مدارک لازم برای ثبت و هزینه روزنامه نیز بر عهده مالک یا مالکان شرکت خواهد بود. چون در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت، تاجر مجبور خواهد بود که تمام این هزینه ها را از اول بپردازد، داشتن یک وکیل در این موضوع به تاجر کمک می کند که سرمایه خود را از دست ندهد.

ثبت شرکت طراحی گرافیک

در این بخش با وارد کردن یکی از اطلاعات شخصیت حقوقی از جمله شماره ملی ، تمامی اطلاعات ضروری که در سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی نیز وجود دارد به شما نمایش داده خواهد شد . اشخاص حقوقی پس از ثبت شرکت بنابر دلایل متعددی ممکن است دست به اعمال تغییراتی در شرکت بزنند که در ابتدا بر حسب نوع تصمیم باید صورتجلسه مربوطه را در مجمع خاصی تنظیم کنند و امضاء تمامی اعضاء نیز ذیل آن باشد . در مرحله هشتم، لازم است که اطلاعات مربوط به هیات مدیره شرکت مد نظر وارد شود و در نهایت بر روی گزینه «گام بعدی» کلیک نمایید. در این مرحله شما به سایت ثبت شرکت ها وارد می شوید و می توانید از طریق این سایت اقدام به استفاده از خدمات تاسیس شرکت ها کنید. قبل از ثبت یک شرکت کامپیوتری و فعالیت در زمینه های مربوط به این کار، می بایست که از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، مجوز مربوطه را دریافت کنید. یک گزینه (مثل ثبت شرکت مسئولیت محدود) را انتخاب کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.

نهایتاً از اقدامات پس از ثبت شرکت پلمپ دفاتر تجاری خواهد بود. شرکت‌های تجاری در راستای اظهارات درآمد و هزینه‌ها نیاز به پلمپ دفاتر دارند که این عنوان ضمن ماده‌ی ۶ قانون تجارت برای تمامی اشخاص، اعم از حقیقی و حقوقی تصویب شده است. بهتر است در امتداد این مطلب شما را کمی بیشتر با انواع دفاتر و مراحل ثبت دفاتر پلمپ آشنا سازیم. پس از ثبت درخواست شرکت در سامانه ثبت شرکت ها، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا واحدهای مربوطه، می بایست اقدام به بررسی درخواست ثبت شده در این سامانه نمایند.

شریک باید دارای 18 سال سن بوده و فاقد سو سابقه باشد و در استخدام دولت نباشد. به علاوه معتمد بوده و توان و تخصص یا سرمایه کمک به شما در شرکت را داشته باشد. حتی زمانی که شرکت فعالیتی را ندارد و یا آن‌که عدم فعالیت خود را ثبت نموده است. داشتن ثبت برند یک برند ثبت شده برای ارائه کالا یا خدمات امروزه، جهت حفاظت از هویت کسب و کارتان و جلوگیری از کپی نام و اعتبار شما ضروری است. اما ثبت برند به دلیل حجم زیاده برند های ثبت شده کمی سخت و گاها بدون داشتن یک مشاور خوب به درازا خواهد کشید.

برای این کار ابتدا نوع شرکت از فهرست «نوع شرکت» انتخاب می شود. منظور از اولویت نام ترتیب پیشنهادی اسامی است که از یک تا پنج می باشد. پس از آن «نام درخواستی» را مشخص نموده و در قسمت مورد نظر تایپ می شود. در قسمت «توضیحات متقاضی» اگر توضیحی در مورد نام پیشنهاد شده لازم باشد نوشته می شود. در مرحله بعدی کلید «افزودن نام درخواستی» کلیک شده موارد تعیین شده در قسمت پایین فرم نشان داده شود. لازم به ذکر است که پس از ورورد هر نام باید این کلید را کلیک نمایید.

تعداد اعضا هیات مدیره و تاریخ جلسه هیات مدیره و غیره که در فرم مشاهده میکنید. در بخش پایین فرم که در زیر مشاهده میکنید، بایستی سمت در هیات مدیره نیز مشخص شود. اگر نمی دانید که آیا، نام درخواستی شما برای ثبت شرکت رایگان، ثبت شرکت در تهران قبلا ثبت شده است یا خیر، روی گزینه اینجا کلیک کنید. اولین مورد استفاده از دفاتر سال قبل است و اگر چنین خطایی رخ دهد دارایی بلافاصله اقدام دفاتر پلمپ شما را رد می کند و باعث می شود که کلیه زحمات شما به هدر برود.

بنابراین باید دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. باید توجه کنید که باید اصل یا کپی آن شماره از روزنامه را نزد خود داشته باشید. چون مشخصات مربوط به شرکت در آن ثبت شده و دارای ارزش حقوقی زیادی است و همچنین در برای انجام برخی امور نیاز است. در قدم اول اطلاعات عمومی شرکت ها مثل نوع شرکت، نام شهر و استان محل فعالیت، شماره و آدرس و سال مالی ثبت می شود.