آموزش مرحله به مرحله ثبت شرکت همراه با عکس

اغلب شرکت هایی که در کشور ما به ثبت می رسند یا ” شرکت سهامی خاص ” هستند یا ” شرکت با مسئولیت محدود ” ، البته ثبت شرکت تعاونی و تضامنی و .. نیز انجام می شود، اما مانند دو شرکت گفته شده پر کاربرد نیستند. خیر، مراحل ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها انجام می‌شود و نباید به صورت حضوری به اداره مراجعه کنیم. در این صورت در هیچ یک از مراحل ثبت پاسخگوی شما نخواهند بود.

آموزش ثبت شرکت

درمرحله آخر و پس از تکمیل صورتجلسه کلید «پذیرش نهایی» را کلیک می کنیم. در این حالت برای شما ابلاغ رفع نقص ارسال شده و باید نقص صورتجلسه را رفع نمایید. چنانچه مدارک شما ناقص باشد، ولی قابل اصلاح باشد، شامل این گروه می شوید. شما باید مطابق ابلاغیه ارسالی، مدارک خود را اصلاح کرده و نقایص را مرتفع سازید. نمی توانید از نام شرکت اصلی و کلمه‌ی «شعبه» برای اسم شعبه استفاده کنید. چنانچه نمی خواهید شعبه ای ثبت کنید، این مرحله را رد کنید.

ابلاغیه تائید آگهی ثبتی

برای ثبت کمپانی خود و دریافت اطلاعات لازم در این خصوص مشاوران در مؤسسه ثبت کلهرآماده خدمت رسانی به شما هستند. و یا اگر خواستید، میتوانید خودتان با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و ثبت نام خود را با کمک پشتیبانان انجام دهید. که این سود با توجه به میزان سرمایه و همینطور اساسنامه ثبت تغییرات شرکت ی شرکت میان موسسین و سرمایه داران تقسیم می شود. تفاوت شرکت ها با یکدیگر و بهترین شرکت از نگاه مشتریان جهت ثبت در ایران و یا کشورهای آسیایی . نام و نام خانوادگی و سمت امضاء کننده دفتر باید مشخص شود. همچنین «وضعیت توکیل امضا کننده» نشان می دهد که حق توکیل اعطا شده است یا خیر.

  • اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری که تمامی مراحل به صورت اینترنتی مورد پذیرش و بررسی در سامانه sherkat.ssaa.ir قرار می گیرد.
  • سهام/ سرمایه اشخاص در این صفحه اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شخص وارد می شود.
  • حدود و اختیارات و میزان استقلال یک شعبه با موافقت شرکت مادر تعیین می شود و مسئولیت حقوقی شعبه بر عهده شرکت اصلی (مادر) خواهد بود.
  • تنهاترین و تخصصی ترین مرکز ثبت برند و علایم تجاری و شرکت و موسسات و تغییرات شرکت اخذ کارت بازرگانی و عضویت اتاق بازرگانی اخذ کداقتصادی و ارزش افزوده و پلمپ دفاتر اخذ اینماد برای سایت ها ثبت نام سامانه املاک ثبت نام سامانه اصناف برای دریافت کننده های…
  • مدت فعالیت بر اساس اینکه محدود یا نامحدود است انتخاب می شود.

این اطلاعات شامل «نام فارسی شرکت مادر»، «نام لاتین شرکت مادر»، «سرمایه به ریال»، «سرمایه به دلار»، «مرجع ثبت کننده به فارسی» و «مرجع ثابت کننده به لاتین» است . همچنین باید «کشور ثبت کننده» را نیز از فهرست کشورها انتخاب نمود. در این مرحله‌ که «سمت اشخاص» نام دارد باید سمت مورد نظر (از قبیل مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و غیره) و تاریخ شروع فعالیت‌های آن‌ها را درج کنید. آدرس را دقیق و درست درج کنید زیرا سازمان ثبت شرکت ها در آینده تمام مدارک را به این آدرس برایتان ارسال می کند. پس از باز شدن پنجره‌، می‌توانید از میان موضوعات تعریف‌شده در سایت، یکی را انتخاب کنید.

آموزش ثبت شرکت مسئولیت محدود

علاوه بر کارت بازرگانی اخذ کد اقتصادی و اخذ جواز تاسیس نیز از خدمات ما می باشد. در فرایند ابتدایی مراحل و قوانین ثبت شرکت، باید شرکا مشخص گردند و با توجه به نوع شرکت، می تواند شرکای دو یا چند نفره را در بر گیرد. مثلاً برای شرکت های سهامی، حداقل شرکا ۳ نفر و برای شرکت های با مسئولیت محدود، حداقل شرکا باید ۲ نفر باشد. اگر شرکت یا موسسه نیاز به تاسیس شعبه داشته باشد اطلاعات آن در این صفحه وارد می شود. ابتدا «کد پستی» شعبه وارد شده سپس «شماره تماس» با قید کد محل قید می گردد. از فهرست «واحد ثبتی شعبه» اداره ثبتی که شعبه در آن قرار دارد تعیین می شود.

ثبت شرکت نیک

همچنین در مرحله آخر پس از دریافت پیش‌نویس آگهی از سامانه، باید به صورت حضوری به اداره ثبت شرکت‌ها هم بروید. می‌توانید گام به گام ثبت شرکت را انجام دهید و در آخر لازم است فقط یک بار برای دریافت مدارک و پیش‌نویس آگهی به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه نمایید. در ویدئوی زیر راهنمای ثبت اینترنتی شرکت در سامانه ثبت شرکت ها به صورت کامل نمایش داده شده است.

موسسه خانه ثبت با کادری مجرب و متخصص و با بیش از 10 سال سابقه مفید در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند به صورت کاملا تخصصی خدمات خود را به مشتریان ارائه می د… یکی از مهمترین تفاوت های آن با سایر شرکت ها حضور بازرسان اصلی و علی البدل است. در این شرکت انتخاب بازرس یک امر اجباری است، در حالی که به عنوان مثال، در شرکت مسئولیت محدود انتخاب بازرس یک امر کاملا اختیاری ثبت برند به شمار می رود. در صورتی که پرونده از لحاظ قانونی و مدارک ارسالی توسط کارشناسان اداره دارای ایراد باشد پرونده رد می شود و متقاضی موظف می باشد نسبت به تنظیم و ثبت مجدد اوراق و طی شدن مراحل از ابتدا اقدام نماید. سامانه ثبت شرکت ها که برای تائید و ثبت کلیه امور ثبتی هر شهر تفکیک شده می باشد در یک سامانه یکپارچه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ثبت می گردد.

امضای مدارک تأییدشده و پرینت شده از طریق سامانه توسط اعضای شرکت. وارد کردن آدرس مرکز اصلی شرکت با کد پستی و یک تلفن ثابت. 2)با شئونات انقلاب اسلامی ایران و اخلاق حسنه منافات نداشته باشد.نام های انتخابی نباید مخالف موازین و عرف جامعه باشد.

هزینه ثبت شرکت در موسسه ما در حال حاضر 2،000،000 تومان می باشد. ما این را بابت صفر تا صد کلیه خدماتی که باید برای شما انجام دهیم، گرفته و در ادامه کار مبلغ دیگری پرداخت نمی کنید. پس حتما متوجه شدید که در حال حاضر همزمان با تاسیس شرکتهای محدود باید به صورت اجباری کد کارگاهی بیمه و کد اقتصادی مالیاتی خود را نیز تهیه کنید.

به همین دلیل ثبت کردن قانونی شرکت ها، باید به دست افراد متخصص سپرده شود. آن ها با آگاهی کامل از تمامی مراحل و پروسه ها قانونی، کار ثبت شرکت را به طور کامل و در کم ترین زمان انجام می دهند. ثبت شرکت ثبت شرکت در تهران حتما هزینه های مخصوص به خود را دارد برخی از این موارد تعرفه های دولتی هستند که باید پرداخت شوند و برخی دیگر، بسته با آن مؤسسه و یا شرکتی که کار خود را به آنها واگذار کرده اید، متفاوت خواهند بود.