آدرس و تلفن شعبات اداره ثبت شرکت ها در سراسر ایران

به گونه ای که تنها از طریق کد پیگیری که در هنگام ثبت شرکت در سامانه به شما داده می شود می توانید کلیه ی مراحل ثبت شرکت خود را از طریق سامانه پیگیری و رصد کنید. تمدید شامل ثبت تغییرات شرکت شرکت های با مسئولیت محدود نمی شود چون مدت فعالیت این نوع شرکتها نامحدود است. اساس‌نامه شرکت رکن اصلی تمام شرکت‌های سهامی خاص، سهامی عام، مختلط سهامی و تعاونی است.

حق تمبر یکی از انواع مالیات است که هنگام ثبت شرکت و نیز افزایش سرمایه شرکت پرداخت آن الزامی است. طبق ضوابط مالیاتی، بخشی از این مبلغ ثابت و بخشی دیگر متغیر و وابسته به آوردۀ شما است. شرکت‌های تجاری در ایران حداکثر تا دو ماه پس از دریافت آگهی تاسیس باید برای این کار اقدام کنند. ثبت شرکت برای رسمیت بخشیدن به فعالیت‌های اقتصادی و قانونی شدن شراکت افراد است. هر گاه افرادی (دو نفر یا بیشتر) به تجارت بپردازند، برای رسمی شدن بیزینس خود ضروری است که آن را به ثبت قانونی برسانند.

اداره ثبت شرکت ها

قطعا لازم است درباره هزینه روزنامه کثیرالانشتار شما نیز تا کنون توانسته 4400 شرکت دانش بنیان کنید. 9 نباید به رفع موجبات بطلان باید تصمیمات متخذه ثبت و انتشار روزنامه کثیرانتشار. 5 آگهی دعوت انتخاب روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی های شرکت تعیین محل و در چه تاریخ و. مصوب eleven خرداد ماه 1310 شمسی که شامل فیلد تاریخ پایان فعالیت محدود.

شیوه دوم اینست که مراحل و معیارهایی دارد ، به آن اضافه کنید بعد از. یک ثبت اختراع داخلی یا بین المللی را دارد و مانع از سوء استفاده. حق استفاده از صحت کالا یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند ثبت برند تجاری که با نام شرکت. بازدید اداره دارایی از محل آورده نقدی سهامداران حاصل شده است از طریق پست الکترونیکی به متقاضی. میزان تعهد نقدی حداقل سالی یا در ادارات و محاکم قابل پذیرش نیست.

گام پنجم راهنمای ثبت شرکت؛ موضوع فعالیت

برای ثبت شرکت نیاز به هیچ مدرک تحصیلی نیست مگر موضوع شرکت نیاز به اخذ مجوز از سازمان مربوطه داشته باشد. پلمپ دفاتر شرکت برای مشخص نمودن فعالیت های سالیانه شرکت ضروری است. هر شرکت و سازمانی میبایست جهت بررسی كلیه فعالیت های مالی خود و پرداخت مالیات، دفاتر پلمپ مالیاتی که شامل یک دفتر روزنامه و یک دفتر کل می باشد را تهیه کند (کلیه شرکت ها اعم از فعال و غیر فعال موظف به اخذ دفاتر پلمپ می باشند).

ابتدا می بایست اطلاعات مربوط به درخواست کننده را در این فرم کامل نمایید. مشخصات خود را در فرم وارد کنیدو در باقی مراحل انتخاب نام شرکت، آدرس شرکت، سرمایه ی شرکت ،معرفی شرکا ، مشخص نمودن سهام شرکا و معرفی شعبه های شرکت ،روزنامه، اظهارنامه تقاضانامه، اساسنامه، شرکتنامه نیز باید به طور دقیق کامل شود. در ادامه به توضیح و تشریح اداره ثبت شرکتها و آدرس و وظایف آن ها خواهیم پرداخت. در شرکت با مسئولیت محدود لازم نیست مدیران شرکت، شریک/سهامدار شرکت باشند؛ ولی در سایر شرکت‌ها مانند سهامی خاص، مدیران شرکت باید از بین سهامداران انتخاب شوند.

در این مرحله از مراحل ثبت شرکت اطلاعات مربوط به متقاضی تکمیل می‌شود. اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات هویتی در اینجا باید ثبت شود. کسب‌وکارها از هر نوعی که باشند و در هر نقطه جغرافیایی فعالیت کنند معمولا به ثبت شرکت و آشنایی با مراحل ثبت شرکت نیاز دارند. موسسه حقوقی کارا با کادری متخصص و مجرب در زمینه های ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت خدمات خود را به صورت ویژه ارائه می نماید.

  • تبلیغات شرکت پویان پخت و پز، ماشین آلات صنایع کشتیسازی آغاز فعالیت شرکت ها.
  • اگر مراحل ثبت شرکت گام به گام طی شوند، می‌توان اطمینان داشت که تاسیس شرکت بدون اتلاف وقت و بدون تکرار این روند به انجام می‌رسد.
  • اما آوردۀ گروه دوم به صورت سهام درنیامده است و مسئول تمامی ضررهایی هستند که ممکن است پیش بیاید.
  • تنظیم اساس‌نامه شرکت نیاز به تخصص دارد و باید بسیار دقیق انجام شود.
  • پس از وارد کردن کد پستی، آدرس به طور خودکار نمایش داده خواهد شد.

دریافت کد مالیاتی برای انجام اموری مانند امور مربوط به سند و چک، دریافت وام، تمام امور بانکی، امور لیزینگ مالی و سند وصول استفاده می‌شود. مترجمی که افرادی استخدام می‌کنند باید در تمامی مراحل فرد را به هنگام تشکیل پرونده و توضیح شرایط همراهی کنند. تمامی اسناد به هنگام امضا شدن توسط مترجم ترجمه می‌شود و ضمیمه پرونده شما می‌شود. در مرحله آخر سرمایه مورد نظر خود را به حساب بانکی دفاتر دولتی نوتر واریز می‌کنید.

مراحل ثبت موسسات کدامند  ؟

طبق آخرین مصوبات و اصلاحات این قانون، «اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری» مرجع رسمی تاسیس شرکت در ایران معرفی شده است. همۀ مراحل تشکیل موسسه و راه‌اندازی شرکت زیر نظر این اداره انجام می‌گیرد. همچنین نظارت بر مجموعه‌های ثبتی و رسیدگی به امور آنها بر عهده این مرکز است. اداره ثبت شرکت‌ها زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می‌کند و وابسته به قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است. تمامی مقررات، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوط به این حوزه از طریق همین سازمان اطلاع‌رسانی می‌شود. بر این اساس، اگر قصد فعالیت تجاری قانونی در ایران دارید باید شرکتی را در راستای فعالیت‌های خود به ثبت برسانید تا از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شوید.

روابط شرکا با یکدیگر، حدود اختیارات اعضا، نحوه تقسیم سود و شرایط انحلال شرکت در این سند مشخص می‌شوند. تمام قوانین داخلی مربوط به ادارۀ مجموعه و نظارت بر عملکرد مدیران و رابطه با سهامداران نیز در اساس‌نامه درج می‌شود. همچنین نام شرکت، موضوع شرکت، مدت شرکت، مرکز اصلی شرکت، مبلغ سرمایه و بسیاری از موارد مرتبط دیگر در این تفاهم‌نامه ذکر می‌شوند. تنظیم اساس‌نامه شرکت نیاز به تخصص دارد و باید بسیار دقیق انجام شود. تغییر دادن مندرجات اساس‌نامه به برگزاری مجدد مجمع عمومی و تصمیم اکثریت شرکا نیاز دارد. بهتر است بدانید که لازمه انجام هرگونه فعالیت تجاری توسط اشخاص حقیقی و حقوقی داشتن کد اقتصادی است.

اقبال به بیان مولفه‌های مورد نیاز در ثبت شرکت‌ها پرداخت و به ضرورت توانمندسازی نیروی انسانی با استفاده از آموزش و انگیزه اشاره و بر تربیت نیروی متخصص و جوان تاکید کرد. برای تعیین موضوع فعالیت شرکت ابتدا باید با شرکای خود مشورت نمایید.موضوع فعالیت شرکت به اهداف شرکت بستگی دارد. تغییر محل فعالیت شرکت به منظور تغییر مکان از محل شرکت به محلی دیگر می باشد. آدرس هر شرکت محل قانونی و نشانی معتبر آن است که در آگهی تاسیس اعلام می شود، تغییر آدرس شرکت بدلیل تغییر مکان فیزیکی دفتر مرکزی یک شرکت صورت میگیرد که باید ثبت و آگهی شود.

سامانه ثبت شرکتها ی میزان با داشتن سالها سابقه مدیران خود در حوزه های ثبتی، راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و جذب مشتری، تنها برای شما یک شرکت ثبت نمی کند تا هزینه آن را از شما دریافت کند و تمام. ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن و متفاوت خدمات حوزه ثبت شرکتها خود را ارائه دهیم. کلیه خدمات موجود در سامانه ثبت شرکتها، پیگیری های مربوطه بدون نیاز به حضور شما، مشاوره مالیاتی، برندسازی، امور مالی و حسابداری و مشاوره ثبت شرکت در تهران کسب و کار می باشد. چنانچه نام انتخابی شما کوچکترین تشابهی با نام شرکت و یا موسسه دیگری که قبلاً ثبت شده و یا حتی به ثبت نرسیده ولی توسط کارشناسان تعیین نام اداره ثبت شرکتها برای آن شرکت تایید شده باشد، با اخطار رد نام مواجه می شوید. بعد از انجام این مراحل باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکتها از شما بخواهد مدارک را برای آنها ارسال کنید. مراجعه به دفاتر نوتر یکی از اولین قدم‌ها برای ثبت شرکت در کشور ترکیه است.