آخرین اخبار «ثبت نام در سامانه ثنا»

در این خصوص ارگانها و سازمان ها و نهاد های دولتی هم ازین شرایط برای افزایش کارایی، سهولت، کیفیت و کاهش هزینه‌ها استفاده کردند. ازجمله این موارد قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است. برای ورود به بحث سامانه ابلاغ الکترونیک یا ثنا با پیشینه آن شروع می کنیم.

از طریق سایت، یا مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی، یا مراجعه به دادگستری، می توانید رمز شخصی ده رقمی سامانه ثنا را بازیابی نمایید. آحاد مردم و ارسال آنها به محاکم قضایی بصورت الکترونیکی را به عهده دارند. اطلاعات کامل و راهنمای ثبت‌نام در سامانه ثنا و احراز هویت آنلاین در این سامانه را در وب سایت شاکیلید و صفحه ثبت نام سامانه ثنا مطالعه فرمایید. برای این منظور شما ابتدا باید در سامانه احراز هویت ثنا ثبت نام کرده و رمز شخصی خود را دریافت کنید. مراحل ثبت نام با گوشی در ثنا همانند مراحل ثبت نام در سایت است.

هر ابلاغیه با دو مشخصه شماره و تاریخ صدور معین شده است. البته در نظر داشته باشید ، عکس شما باید حتما اسکن شود ، زیرا در قسمت سایر اطلاعات از شما فایل اسکن شده عکس تان خواسته می شود و باید آن را آپلود نمایید. در مرحله بعدی از شما اطلاعات محل اقامت تان خواسته می شود که باید در وارد کردن آن نهایت دقت را داشته و اطلاعات را به صورت کامل و واقعی درج کنید. برای دریافت نکات تکمیلی این مطلب، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید. ۱_ ثبت نام بر خط یا ثبت نام شخص حقیقی را انتخاب کنید. در بخش ثبت امضاء ، هر کاری کردم نتوانستم با موس روی صفحه امضا کنم …..

2- در صورتی که شخص حقیقی هستید، بر روی ثبت نام شخص حقیقی و در صورتی که شخص حقوقی هستید برروی ثبت نام شخص حقوقی کلیک کنید. در این صفحه لیست ابلاغیه‌های جدید ارسال شده برای شما به نمایش در می‌آید. خود را وارد نمایید سپس کد ارسال شده را وارد نمایید. را مشخص نموده و بر روی دکمه ثبت اولیه اطلاعات کلیک نمایید.

تنها از لینک‌های رسمی سامانه ابلاغ برای ثبت نام ثنا با گوشی استفاده کنید. چون سایر لینک‌ها ممکن است از نوع فیشینگ و جعل هویت باشند. افرادی که در خارج از ایران هستند، نمی‌توانند به سایت ثنا دسترسی داشته باشند. به همین خاطر بهتر است تا از نسخه اپلیکیشنی عدالت همراه استفاده کنند. یک راه قانونی دیگر هم برای این افراد وجود دارد. مراجعه کردن به سفارت ایران در آن کشور برای عضویت در ابلاغ می‌تواند راه حل بهتری باشد.

eثبت نام ثنا

اگر مرحله ویدیوی زنده رو انجام دادید، احراز هویت شما از سمت یوآیدی به اتمام رسیده و بقیه مراحل مربوط به قوه قضاییه است که باید با پشتیابی قوه قضاییه تماس بگیرید و کد ملی خودتون رو اعلام کنید تا وضعیت احراز هویت شما رو بررسی کنند. اما اگر هنوز مرحله ارسال ویدیو رو انجام ندادید و با این مشکل مواجه شدید، فرایند احراز هویت رو از اول انجام بدید. به منظور دریافت ابلاغیه‌های قضایی از طریق سامانه ثنا، متقاضی باید در این سامانه ثبت نام کرده و در ادامه، فرایند احراز هویت خود را به صورت غیرحضوری انجام دهد.

راهنمای استفاده از سامانه ثنا

نتیجه احراز هویت نهایتا تا یک یا دو ساعت برای شما ارسال میشه. چنانچه پیامی دریافت نکردید با پشتیبانی قوه قضاییه به شماره ۰۲۱۵۷۷۹۸۰۰۰ تماس بگیرید. تنها کسانی می توانند به صورت غیرحضوری احراز هویت انجام دهند که تصویر آنها در ثبت احوال موجود باشد. بنابراین جهت اخذ رمز شخصی باید حضوری مراجعه نمایید.

در این مرحله از ثبت نام سامانه ثنا، توافق نامه‌ دریافت حساب کاربری برایتان نمایش داده می‌شود. بعد از مطالعه دقیق شرایط، با زدن دکمه تایید وارد صفحه مشخصات شناسنامه‌ای شبیه به تصویر زیر می‌شود. اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و دکمه مرحله‌ی بعد را بزنید. دقت داشته باشید که برای ورود به برنامه ورود به سامانه ثنا، نیاز است که شما دارای رمز عبور سامانه ثنا باشید. بنابراین، در صورتی که تا به حال در سامانه ثنا ثبت نام نکرده اید، می بایست که مراحل ثبت نام خود را انجام دهید و رمز عبور دریافت کنید. بعد از مراجعه به دفاتر قضایی و احراز هویت شما ، پیامکی شامل رمز عبور شما برایتان ارسال می شود.

در سایت ثنا، از قسمت ویرایش اطلاعات می توانید رمز شخصی خود را به دلخواه تعیین نمایید. برگشت هزینه دادرسی در صورتی امکان پذیر است که دادخواست به شعبه ارجاع نشده باشد در این حالت ابتدا کد رهگیری غیر فعال می شود سپس متقاضی با تکمیل فرم های مربوطه در تهران به اداره کل خدمات و در استان ها به معاونت فناوری اطلاعات استان می بایست مراجعه نماید. خاطر نشان باید کرد پس از ثبت‌‌نام در سامانه ثنا ، به شخص یک رمز شخصی داده میشود که در حفظ آن باید کوشا باشد و سپس او میتواند در خانه با رایانه یا گوشی هوشمند خود ، به دلخواه خود ، رمز شخصی خود را تغییر دهد تا در حافظه بماند. ثبت نام از طریق سامانه درحال حاضر فقط برای اشخاص حقیقی امکان پذیر است و اطلاعات هویتی ، نشانی اقامتگاه شخصیت ، شماره تماس و سایر اطلاعات درخواستی باید در سامانه تکمیل گردد که در انتها به هر شخص کد رهگیری اختصاص داده می شود .

  • را وارد کنید و بر روی گزینه «ارسال کد فعال سازی» کلیک نمایید.
  • این روزها ابلاغ حضوری اوراق قضایی برچیده شده و تمامی ابلاغیه ها به صورت الکترونیکی از طریق سامانه ثنا در دسترس مخاطبان ابلاغ قرار داده می شوند.
  • پس از پر کردن دیگر اطلاعات مانند محل اقامت (اقامتگاه) ، گروه بندی ابلاغیه و بارگذاری تصویر بایستی روی اتمام ثبت اطلاعات اولیه کلیک نمایید.
  • مجموعه حقوقی وکیل نادری ، متشکل از وکلای پایه یک دادگستری و دکترین حقوقی ، با مدیریت پوریا نادری ، آماده ارائه مشاوره حقوقی ، قبول و پیگیری پرونده در زمینه های مختلف می باشد.
  • بعد از وارد کردن رمز وارد کارتابل شخصی خود می‌شوید و می‌توانید ابلاغیه‌ها و پیام‌های خود را پیگیری نمایید.

اگر شما در سامانه ثنا ثبت نام کرده اید، با حساب کاربری خودتون وارد بشید و بعدش در داخل سامانه امضای خودتون رو ثبت کنید. پس از انتخاب گزینه ثبت اطلاعات اولیه در آخرین مرحله ثبت نام و یا ثبت اطلاعات در فرمی مانند شکل بالا، به منظور احراز هویت در این سامانه، به صفحه ای مانند تصویر زیر هدایت خواهید شد. در این مرحله پیگیری ثبت تغییرات شرکت از منوی اول گزینه شرکت یوآیدی را انتخاب کرده و کلید پرداخت هزینه را انتخاب نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. قوه قضاییه به‌منظور دسترسی آسان‌تر کاربران به ابلاغیه‌های الکترونیکی نرم افزار اندروید برای تلفن‌های همراه را در اختیار افراد قرار داده است که این نرم افزار را می‌توانید از آدرس زیر دریافت کنید.

پس از ثبت نام ، شما می توانید خواسته خود را ،حسب آنکه با کدام یک از دعاوی راجع به نوع طلاق ، اعم از طلاق رجعی ، طلاق توافقی، … ارتباط داشته ،در سامانه مربوط ثبت نمایید. واگر تسلط کافی راجع به اصول حقوقی در حیطه طلاق داشته باشید می توانید خودتان اقدامات راجع ثبت برند تجاری به انجام ثبت دادخواست را انجام بدهید و در غیر این صورت با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، از کاربر خدمات قضائی بخواهید که دادخواست شما را ثبت بنماید. سامانه ثتا از شما درخواست می کند که یک کارگزاری را برای احراز هویت غیر حضوری ثنا انتخاب کنید.

سوالات متداول در رابطه با سامانه ثنا

خود را وارد نمایید و گزینه تایید را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در زمان ثبت نام شما باید اطلاعاتی از خودتان بنویسید و فرم های مربوطه را پر کنید، این فرم ها باید با دقت پر شوند تا شما بعدا در این سامانه با مشکل مواجه نشوید و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این سامانه استفاده کنید. اگر منظورتون اینه که میخواهید باه جای شخص دیگری در ثنا ثبت نام کنید باید بگم خیر، نمیتونید این کارو انجام بدید. در این قسمت افراد باید ضمن مطالعه شرایط و قوانین سایت با کلیک بر روی گزینه “تایید” موافقت خود را اعلام نمایند. این بار درگروه مشاوره هیواتکتصمیم داریم تا با تولید و انتشار مقاله ای دیگر در خصوص مدارک ثبت نام ثنا در خدمت شما همراهان گرامی هیواتک باشیم. ۴_ در صفحه جدید اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد را به شما نمایش می‌دهد و شما باید محل صدور شناسنامه، دین، محل تولد و وضعیت تاهل خود را مشخص کنید و روی کلمه مرحله بعد کلیک کنید.

در صورت مقابله با خطا در حین ثبت نام در سامانه اهراز هویت ثنا چه باید کرد؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای موسسه حقوقی آرمان توسعه عدالت نورا (دادسو) محفوظ است و کپی برداری از محتوا و مطالب وب سایت بدون اجازه کتبی از موسسه غیرقانونی است. در ادامه اطلاعات تماس خود را به طور کامل وارد کنید. ثبت شرکت اکنون، اطلاعات تماس خود را در کادرهای تعیین شده، وارد کرده و مجددا، دکمه مرحله بعد را بزنید. اگر که شما یک شخص حقیقی هستید، بر روی ثبت نام شخص حقیقی کلیک کنید. و ثبت نام در این سامانه از خدمات قضایی ذیل بهره مند شوند.